Neler Yeni

Yardım 1 GÜNDE 100 GB KOTA BİTMİŞ!

Farex

80+ Bronze
Turkcell superbox kullanıyorum gün teslim aldık ve bugün saat 8 de 100 gb kota dolmuş ve ben indirme vs yapmadım türkcelli aradım kullanım gözüküyor gece özellikle indirme olmuş dediler ama herhangi bir kullanım söz konusu değildir. Modem arayüzünden cihaz kullanımlarına bakabilir miyzi veya bu harcamanın nerden kaynaklandığını bulabilirmiyiz? (MF286 ZTE MODEM)

Ekler

• WhatsApp Image 2023-04-14 at 21.00.20.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-14 at 21.00.20.jpeg
    162.9 KB · Hit: 101

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Turkcell superbox kullanıyorum gün teslim aldık ve bugün saat 8 de 100 gb kota dolmuş ve ben indirme vs yapmadım türkcelli aradım kullanım gözüküyor gece özellikle indirme olmuş dediler ama herhangi bir kullanım söz konusu değildir. Modem arayüzünden cihaz kullanımlarına bakabilir miyzi veya bu harcamanın nerden kaynaklandığını bulabilirmiyiz? (MF286 ZTE MODEM)
data saatlerine bakılabilir hocam bildiğim kadarıyla var öyle bir seçenek redbox da vardı onda da vardır muhtemelen

{ExperElite}

80+ Bronze
modem arayüzünden bağlı cihazlara bakabilirsin ayrıca ps,xbox gıbı şeyler gece oyun ındırmesı yapabiliyor

Farex

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
modem arayüzünden bağlı cihazlara bakabilirsin ayrıca ps,xbox gıbı şeyler gece oyun ındırmesı yapabiliyor
Sadece telefon ve 1 bilgisayar vardı kullanımda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

data saatlerine bakılabilir hocam bildiğim kadarıyla var öyle bir seçenek redbox da vardı onda da vardır muhtemelen
Baktım ama bulamadım türkcell de biz veremiyoruz o bilgiyi gizlilik esasında demekte.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Sadece telefon ve 1 bilgisayar vardı kullanımda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baktım ama bulamadım türkcell de biz veremiyoruz o bilgiyi gizlilik esasında demekte.
gizlilik diye bir şey yok kullanıcı sizsiniz her saniye kaç data aktarıldığını talep etme hakkınız var yasal olarak hatta hangi sitede ne kadar harcandığı bile gösterilebiliyor diye biliyorum hocam

Farex

80+ Bronze
gizlilik diye bir şey yok kullanıcı sizsiniz her saniye kaç data aktarıldığını talep etme hakkınız var yasal olarak hatta hangi sitede ne kadar harcandığı bile gösterilebiliyor diye biliyorum hocam
Tekrar arıyacaktım ama annemle bu konu ile alakalı kavga ettiğim için bende suç buldu ve biz depremzedeyiz hataydayız internet olarak tek bu vardı bende kendimi kanıtlamak amaçlı kullanımları görüntülemek istiyorum aam bulamadım. O hat annemin üstüne maalesef ki.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,051
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Her modemde bu özellik yok olanlarda çok nadir modem teknik özelliklerinde modem geçmiş aktivitelerini görmek olması lazım aksı halde servis sağlayıcıdan bilgi almanız gerekiyor

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Tekrar arıyacaktım ama annemle bu konu ile alakalı kavga ettiğim için bende suç buldu ve biz depremzedeyiz hataydayız internet olarak tek bu vardı bende kendimi kanıtlamak amaçlı kullanımları görüntülemek istiyorum aam bulamadım. O hat annemin üstüne maalesef ki.
Bu saçmalık.
Cimere yazın bize gelenleri genellikle yolluyoruz oraya, çünkü başka seçenek kalmıyor.
Daha uzman bir arkadaş bulursak sana gerekli bilgileri toplar, hukuki sureç başlatırsın.

Can...

80+ Platinum
benimde telefon hattı turkcell aşırı hızlı bitiyor internet senin durum nasıl bilemiyorum

Top Bottom