Neler Yeni

1 Hafta içinde daha iyi hazır sistem gelir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Erdem Taha GEDİK
Bütçe
24000
Merhaba incehesap gaming gecesinden bu kasayı sipariş verdim 1 hafta ile 2 hafta arasında bir sürede geleceğini düşünüyorum sizce bu süre içinde daha iyi bir sistem gelir mi ve sipariş kargoya verilirse iade etme seçeneğim var mı

Ekler

• IMG-20240721-WA0000.jpg
    IMG-20240721-WA0000.jpg
    146.9 KB · Hit: 38

Bünyamina

80+ Gold
Merhaba incehesap gaming gecesinden bu kasayı sipariş verdim 1 hafta ile 2 hafta arasında bir sürede geleceğini düşünüyorum sizce bu süre içinde daha iyi bir sistem gelir mi ve sipariş kargoya verilirse iade etme seçeneğim var mı
Sistemin güzel pahalı değil. Gerek yok bence öyle bir şey yapmana çıkarsa bile.

Son düzenleme:

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası

otunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
ÖNER TUNÇ
Bugün itopya'da yeni vok sistem çıkacak. Saat 18.00 de. Orta seviye olacağı söyleniyor. FP oranına bakılabilir. Ama aldığınız sistem fiyatına göre çok iyi. Pişman olmazsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Erdem Taha GEDİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu var ama hala 4060'lı sistem daha iyi çünkü 24.000 TL çok iyi fiyat
Amd ekran kartı istemiyorum zamanında çok sorun yaşadım teşekkürler kasa ve güç kaynağı kalitesiz değiştirdiğim zamanda hemen hemen aynı fiyata geliyor zaten 4060 ti ddr5 bir sistem gelse bu fiyatı siparişi direkt iptal ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün itopya'da yeni vok sistem çıkacak. Saat 18.00 de. Orta seviye olacağı söyleniyor. FP oranına bakılabilir. Ama aldığınız sistem fiyatına göre çok iyi. Pişman olmazsınız.
Fiyat iyi biliyorum ama aynı fiyata daha iyi bir sistem çıkarsa iade edip almayı düşünüyorum

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
İsmail
Nerde duyurdular

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Erdem Taha GEDİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada kasa daha kargoya verilmedi iade şansım var değil mi

Top Bottom