Neler Yeni

1 ölü pixel tamir edilebilir mi ?

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Değişim veya iade olur mu dediğim de tabirini yapariz 1 ölü pixel fln dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok gamepower değil bu mag274qrf

yani 10 pixel üstü değişim iade oluyormuş monitoru paketledim bugün gelip alacaklar 1 pixeli tamir ederiz dediler
Gerçekten ilginç nasıl tamir ediyorlar anlamadım ama bir de gelince bakarsın monitöre. Hallolsun da nasıl oluyorsa olsun .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
piksel sayısı öyle kolay kolay artmaz darbe yemediği sürece veya hor kullanılmadığı sürece 1.5 yıldır ölü pikselli kullanıyorum aldığımda vardı aynı 1 tane duruyor.
Sorun artması değil olması zaten takıntılı birisi olmasam yollamazdım da toz fln da ver hallederler umarım

Gerçekten ilginç nasıl tamir ediyorlar anlamadım ama bir de gelince bakarsın monitöre. Hallolsun da nasıl oluyorsa olsun .d
Aynen öyle ben de merak ettim

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,615
İsim
Yavuz
Benim bildiğim ya paneli değişiyorsa ya da direk değişim.

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Sorun artması değil olması zaten takıntılı birisi olmasam yollamazdım da toz fln da ver hallederler umarım

Aynen öyle ben de merak ettim
aga sana demedim o yazdığıı ama sana diyeceğim direk değişim yada iade iste çok uğraşırsın bak , ben monitörümü 3 kez götürdüm 3 kere değiştirmeme rağmen hep ölü pikselliydi en sonunda pes ettim yeter dedim 1 pikselden bişey olmaz kullanıyorum öyle bir zaman sonra unutuyosun :d

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
Benim bildiğim ya paneli değişiyorsa ya da direk değişim.
Hayırlısı
aga sana demedim o yazdığıı ama sana diyeceğim direk değişim yada iade iste çok uğraşırsın bak , ben monitörümü 3 kez götürdüm 3 kere değiştirmeme rağmen hep ölü pikselliydi en sonunda pes ettim yeter dedim 1 pikselden bişey olmaz kullanıyorum öyle bir zaman sonra unutuyosun :d
Pardon beni etiketledin sandım ya değişim olur mu orasını bilmem ama 1 ölü pixeli tamir edip tozuda temizlerseler daha iyi olmazmı değişim de fln yine ölü pixel çıkarsa aynı durum olacak bakalım kararı servis verecek

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Hayırlısı

Pardon beni etiketledin sandım ya değişim olur mu orasını bilmem ama 1 ölü pixeli tamir edip tozuda temizlerseler daha iyi olmazmı değişim de fln yine ölü pixel çıkarsa aynı durum olacak bakalım kararı servis verecek
ne kadar oldu alalı ve kararı servis vermez aga sen vericeksin onlar ona göre işlem yapıcak incehesap böyle bi mahalle bilgisayarcısı tipi var banada ürün arızalı geldi değişim istiyorum dedim değişim yapmadılar , ne yaptılar bilmiyorum aynı ürünü sorunsuz verdiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
ne kadar oldu alalı ve kararı servis vermez aga sen vericeksin onlar ona göre işlem yapıcak incehesap böyle bi mahalle bilgisayarcısı tipi var banada ürün arızalı geldi değişim istiyorum dedim değişim yapmadılar , ne yaptılar bilmiyorum aynı ürünü sorunsuz verdiler.
2 ay oldu belki yeni belki daha önceden vardı yeni gördüm. Zaten değişim veya iade yapsam her türlü servisin bakması gerekmiyor mu ?

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Iskeletor
1 ölü piksel bile olsa seve seve değişmek zorundalar yasa var bunla ilgili

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
Tamir değil değişim isteyin.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Tamir edilemez ki. Kim söylemişse onu iyi yalancıymış.
Piksel tamir edilemez. Led Panel komple değişilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
Tamir edilemez ki. Kim söylemişse onu iyi yalancıymış.
Piksel tamir edilemez. Led Panel komple değişilir.
İncehesap musteri temsilcisi dedi, bilmiyorum biz hallederiz dediler bir gelişme olursa yazarım

Top Bottom