Neler Yeni

%1 ve %0.1 fps değerleri neden 0,Hatalı üretim parçalardan olabilirmi

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
bu değerler her oyunda 0 oyundan oyuna fps dropun şiddetide değişiyor mesela lolde valorantta 0 olmasına rağmen 40 yılda bir drop oluyor sistemi servise götürdüm testlerde yaptım herhangibir uyuşmazlık yok
tek şüphem monitörden kaynaklanabilirmi tn panel 60 hz ve dönüştürücü ile kullanıyorum vga to dp sistemde testlerde 1 tane bile sorun çıkmıyor ama %1 ve %0.1 fps değerlerim oyuna girdiğim an 0 a düşüyor 300 fps alsam bile monitörden şüpheleniyorum tek ihtimali varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun neyden kaynaklanabilir

.

Son düzenleme:

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
hocam onlarla alakalı da degildir peki oyun oynarken 0 fps'i hissediyor musunz
0 fps i hissediyormusun derken oyundan oyuna fps dropun şiddeti değişiyor mesela Lol valorantta nadir oluyorken Steam Pubg de çok fazla gta 5 de ara sıra oluyor steam pubg her şey ultrada olmasına rağmen cpu %100 oluyor 8 fps oldum oyun dondu dün

Mesela şuan efootbal oynuyorum fps 60 a sabit %1 fps 26 %0.1 2 de

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Lloyd
bu değerler her oyunda 0 oyundan oyuna fps dropun şiddetide değişiyor mesela lolde valorantta 0 olmasına rağmen 40 yılda bir drop oluyor sistemi servise götürdüm testlerde yaptım herhangibir uyuşmazlık yok
tek şüphem monitörden kaynaklanabilirmi tn panel 60 hz ve dönüştürücü ile kullanıyorum vga to dp sistemde testlerde 1 tane bile sorun çıkmıyor ama %1 ve %0.1 fps değerlerim oyuna girdiğim an 0 a düşüyor 300 fps alsam bile monitörden şüpheleniyorum tek ihtimali varmı

Sorun neyden kaynaklanabilir

.
SSD'de sorun varsa ya da hard disk kullanıyorsan olabilir diye düşünüyorum. HDD kullandığım zamanlar bende de oluyordu. Monitörden olduğunu sanmıyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: bhcx

Existentia

80+ Silver
0 fps i hissediyormusun derken oyundan oyuna fps dropun şiddeti değişiyor mesela Lol valorantta nadir oluyorken Steam Pubg de çok fazla gta 5 de ara sıra oluyor steam pubg her şey ultrada olmasına rağmen cpu %100 oluyor 8 fps oldum oyun dondu dün

Mesela şuan efootbal oynuyorum fps 60 a sabit %1 fps 26 %0.1 2 de
laptop mu kullanıyorsunuz ? bir de ssd ve hdd kontrolü yapın isterseniz

• Beğen
Reaksiyonlar: bhcx

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
Masaüstü sistem M2 Goodram ssd var okuma yazma testi filan her şey doğru sağlığıda 93 mü ne sistemi sata diske kurarakda denemiştim

88 sağlık
2340 A 1700 okuma yazma

başka ne olabilir

Son düzenleme:

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
Elektrik tesisatı ile alakalı olabilir mi sistemi başka yerde deneme şansın var mı?
Başka Evde denendi kendim odam harici oturma odasına kadar götürdüm odadan odaya ethernet çektim gine aynı sorun aklınıza ne geldiyse denedim

Elektrik tesisatı ile alakalı olabilir mi sistemi başka yerde deneme şansın var mı?
Sistemi itopyaya götürdüğümde adam bir sorun görmedim eğer hala yaşarsan getir sistemi parçaları tek tek servisine gönderelim demişti sizce ne yapalım?

Son düzenleme:

bhcx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
can
Ekran kartımı başka bir AM5 sistemde deniyicem tamamen bağımsız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri