Neler Yeni

Yardım 1 yada 2 tb en hızlı hdd harddisk önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
mehmet genç
ARKADAŞLAR SATA SSD VAR 120 GB BUNDA WİNDOWS YÜKLÜ OYUN DEPOLAMAK İÇİN BANA 1 YADA 2 TB HDD'DEN ANLAMIYORUM HIZLARINDAN MASAÜSTÜ PC İNÇ FELAN BİLMEM HIZ OLARAK İYİ OLSUN YETER SSDYE GÜCÜM YETMEZ GİBİ YADA UYGUN 1 TB SSD BİLE OLABİLİR her şey MALİYET ANLARSINIZ YA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

BÖYLE BİŞEY OLURMU SİZCE

Davy_Jones1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Berken
ARKADAŞLAR SATA SSD VAR 120 GB BUNDA WİNDOWS YÜKLÜ OYUN DEPOLAMAK İÇİN BANA 1 YADA 2 TB HDD'DEN ANLAMIYORUM HIZLARINDAN MASAÜSTÜ PC İNÇ FELAN BİLMEM HIZ OLARAK İYİ OLSUN YETER SSDYE GÜCÜM YETMEZ GİBİ YADA UYGUN 1 TB SSD BİLE OLABİLİR her şey MALİYET ANLARSINIZ YA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :)

BÖYLE BİŞEY OLURMU SİZCE

hdd oyunlarda sıkıntı çıkartır

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
mehmet genç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kral ben amazondan hiç alışveriş yapmadım ama samsung deyince bi durdum bencede ssd daha mantıklı geldi amazon alışveriş güvenli olurmu sorun olur mu peki ?

Bir üstte ki arkadaş nokta atışı yapmış..
herkes segate den şikayetci bu arada, bulaşmayaya çalışacağım ssd daha mantıklı geldi arkadaşın attığı bakalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
mehmet genç
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
mehmet genç
tam bütçeniz nedir hocam
ya ben 1200 civarı bişey çıkarabliyorm kargo dahıl olmak şartıyla 120 sata ssd var pcde wın kurulu sen dusun 250 hdd var ondada rdr2 kurulu orjinal oyun degıl ama repack kurdum ayıpdır söylemesi başka oyunlara yöneleceğim 100 gb boş yer bana bakıyor bende ona :)

Top Bottom