Neler Yeni

1 yaş büyükten olur mu?

1 yaş büyük kızdan olur mu?

• Oy kullanan toplam üye
    50
  • Anket şu tarihte kapanacak: .

Rulep

80+ Gold
Sorun olmaz ama ben tercih etmem ki zaten normalde kızlar abla rolüne bürünüyor

SnareEcho

80+ Silver
ciddiye dediğim tek sew e düşme yoksa kızlar ne zaman normal ki?
Özellikle ergen olanları.
benden 4 yaş büyük kız arkadaşıma attığım bakış
Yaşınız kaç ve sorun yaşıyor musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun olmaz ama ben tercih etmem ki zaten normalde kızlar abla rolüne bürünüyor
Okullarda evet öyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,784
İsim
Murat Orhan
Özellikle ergen olanları.

Yaşınız kaç ve sorun yaşıyor musunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Okullarda evet öyle.
22 ben o 26 hiçbir sorun yaşamıyoruz ikimiz de yaşını başını almış ve olgunlaşmış insanlarız. Uzun süredir beraberiz ayrı eve çıktık geçinip gidiyoruz. Nişanlıyız ayrıca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,784
İsim
Murat Orhan
Allah uzun ömür versin.
Sana da dostum teşekkür ederim. Maksat diyeceğim şu ki ikiniz de olgunlaştığınıza inanıyorsanız ve kafa yapılarınız uyuşuyor ise en ufak bir sorun dahi yaşamazsınız. Bir yıl geç veya bir yıl erken doğmuş olmanız birşeyi değiştirmez.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,344
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İkili ilişkilerde erkeğin biraz daha büyük olması ilişkiyi daha sağlıklı hale getirir bence ben öyle düşünüyorum ilişkinin modu daha oturaklı olur he kız birkaç yaş büyük de olabilir anormal bişey değil ama herşeyin belli bir sınırı olmalı diye düşünüyorum ben isterim ki ben kız arkadaşimdan büyük olayım ne yalan söyleyeyim 😄

SnareEcho

80+ Silver
İkili ilişkilerde erkeğin biraz daha büyük olması ilişkiyi daha sağlıklı hale getirir bence ben öyle düşünüyorum ilişkinin modu daha oturaklı olur he kız birkaç yaş büyük de olabilir anormal bişey değil ama herşeyin belli bir sınırı olmalı diye düşünüyorum ben isterim ki ben kız arkadaşimdan büyük olayım ne yalan söyleyeyim 😄
Tabi bende bu zamana kadar öyleydim ama artık sizler sayesinde böyle bir sınırı kaldırdım.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,344
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tabi bende bu zamana kadar öyleydim ama artık sizler sayesinde böyle bir sınırı kaldırdım.
Sınırı kaldırma sınırın olsun bence atiyorum sen 15 yaşındasın gidip 21 yaşındaki bir kız ile birlikte olabilir mısın he annem ile babam arasında 9 yaş var şimdi sorun değil ama onların zamanında bir sorun bu

Kara*

80+ Silver
Çok bir fark etmez yeter ki kafalar uyuşsun. Normal şöyle olacak böyle olacak kızların seviyesine göre bakılırsa istemez kendinden büyük birini ister detayları biliyorsunuz zaten.

SnareEcho

80+ Silver
Sınırı kaldırma sınırın olsun bence atiyorum sen 15 yaşındasın gidip 21 yaşındaki bir kız ile birlikte olabilir mısın he annem ile babam arasında 9 yaş var şimdi sorun değil ama onların zamanında bir sorun bu
Yok hocam ben 1 yaş sınırından bahsettim.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,344
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom