Neler Yeni

10.000 Tl bütçe ile Monitor Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Fırat
Bütçe
10000
Merhaba hocalarım. 10.000 TL bütçe ile yeni bir monitor bakıyorum baya video izledim forumlarda yazılar okudum ama işin içinden çıkamadım o yüzden bir de sizlere danışayım dedim. Genel olarak hikayeli oyunlar oynuyorum yada film dizi izliyorum profesyonel olarak olmasa da rekabetçi oyunlar oynuyorum R6, CS2 gibi. Bu yüzden ilk önceliğim görüntü kalitesi güzel olsun en az 27 inç düşünüyorum ortalama 144Hz ve yukarı da olursa güzel olur benim için. Model haricin de şunlara bak, şu markada böyle sorunlar var , şunlara dikkat et gibi kullanıcı deneyimlerinizi de paylaşırsanız da çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim

Not: Bu modele çok takıldım sizce nasıl

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Merhaba hocalarım. 10.000 TL bütçe ile yeni bir monitor bakıyorum baya video izledim forumlarda yazılar okudum ama işin içinden çıkamadım o yüzden bir de sizlere danışayım dedim. Genel olarak hikayeli oyunlar oynuyorum yada film dizi izliyorum profesyonel olarak olmasa da rekabetçi oyunlar oynuyorum R6, CS2 gibi. Bu yüzden ilk önceliğim görüntü kalitesi güzel olsun en az 27 inç düşünüyorum ortalama 144Hz ve yukarı da olursa güzel olur benim için. Model haricin de şunlara bak, şu markada böyle sorunlar var , şunlara dikkat et gibi kullanıcı deneyimlerinizi de paylaşırsanız da çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim

Not: Bu modele çok takıldım sizce nasıl
Sisteminiz nedir ? 2K için uygunsa şunlardan biri

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem Fırat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sisteminiz nedir ? 2K için uygunsa şunlardan biri
1660Ti ekran kartı var 2k için uygun mu sizce hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al bu cihazı keyfine bak, Resim atabilirim sana kullandığım monitör.
ne kadar zamandır kullanıyorsunuz hocam bir de sorun yaşadığınız bir durum oldu mu hiç (Ghosting, ışık sızması). Resmi de atabilirseniz güzel olur hocam.

Son düzenleme:

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
1660Ti ekran kartı var 2k için uygun mu sizce hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne kadar zamandır kullanıyorsunuz hocam bir de sorun yaşadığınız bir durum oldu mu hiç (Ghosting, ışık sızması). Resmi de atabilirseniz güzel olur hocam.
Hiç bir sorun yok gece gündüz monitör açık hocam. 2 Sene olucak neredeyse.

Top Bottom