Neler Yeni

10.000 TL masaüstü ekipman önerisi

KdMsTr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ertuğrul Çakır
Bütçe
10000
Hocalarım ilk olarak hepinize merhaba demek istiyorum. Kendime vivense üzerinden şu masayı alacağım -Masa-. Elimde standı olan bir Monster T7 v25.1 bulunmakta. Bunun yanında PulseFire Haste Wireless, İtopya'dan alınma bir kulaklık standı ve 1080p bir AOC monitor bulunmakta -Monitor-. Planım şu yönde, gördüğünüz üzere doğrudan ekipman konusunda bir ihtiyacım bulunmuyor ancak gerçekten güzel bir masa dizmek istiyorum. En azından tasarımsal anlamda güzel ve keyifli denecek. Bir tarafta PC ürünlerim varken diğer tarafta ders çalışacağım. 1 adet daha monitor almayı planlıyorum. Bunun dışında güzel bir kablosuz şarj aleti (ancak buna yüksek paralar ödemek açıkçası çok hoşuma gitmiyor bu sebeple nispeten ucuz şeyler önerirseniz sevinirim Max 1-1.5k diyebilirim. Stand bunun Samsung ekosistemine uygun halini istiyorum açıkçası çünkü Full Samsung ekosistemi içinde bulunuyorum). Elimde 1 adet 3'lü priz var toplamda 4 prizim varbunun dışında bir masa saati düşünüyorum. Bir tanede 7-8 çıkışlı bir USB hub la işi çözmek istiyorum. Bunların dışında sizin önerileriniz nasıl olur? Nasıl bir masa tasarımına gitmeliyim. Hang monitor veya saydığım diğer ürünleri onerirsiniz. 10000TL yetecektir diye düşünüyorum belki düşük ihtimal +-%15 esnetebilirim bütçeyi gercekten değecek derseniz. Şimdiden her öneri için teşekkür ediyorum.

Top Bottom