Neler Yeni

10.500 ₺'ye VATAN İ3 12100F RTX 2060 Sistemi almak mantıklı mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Alper Kubilay
1660 sisteme 2 ay sonra 11k verince gelen pişmanlık hissi
bekle sen küfürbaz git bi dolara bak alsaydı arkadaş ozaman saatlerce stokdaydı al satcılar almasa bile gene biterdi bu sefer 10 bine o kasayı hiç bulamazdı nasıl olcak teşekkür etmen gerektiği yerde adam geri sana 9a mı satsın
Hos geldiniz ben de tam sizden bahsediyordum. Kasayi 9k dan alan arkadaslar kasa ile istediklerini yapabilirler. Beni hic ilgilendirmiyor. Ben basligi acan arkadasin sorusuna cevap veriyorum.

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
Hos geldiniz ben de tam sizden bahsediyordum. Kasayi 9k dan alan arkadaslar kasa ile istediklerini yapabilirler. Beni hic ilgilendirmiyor. Ben basligi acan arkadasin sorusuna cevap veriyorum.
Adamı yanlış yönlendirip hakaret ediyorsun bu sistemi 10 k ya almak baya mantıklı neresi saçma

met22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Metehan Türköz
Ev arkadasim Vatan 2060 sistemi aldı satmaya karar verdi, ciddi teklifler geliyor ve hâla ucuz kalıyor. Ben i5 12400f olanı aldım ayrı ayrı 18 bin TL ediyor. Ticarette dinen bile kâr 3 te 1 orandır. 9 bine alıp 12 bine satan insanlar rızkını helalinden çıkarıyor merak etmeyin. Bir malın değeri bellidir

Sistem almayı düşünen genç arkadaşlara sözüm; ticaret nedir bilmeyen insanları dikkate almasin ve bulduğu sistemi alsın. Vatan bu sistemi hayrına dağıtmadı, ticaret budur arkadaşlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Alper Kubilay
Adamı yanlış yönlendirip hakaret ediyorsun bu sistemi 10 k ya almak baya mantıklı neresi saçma
Kardesim bos yorum yapiyorsun piyasayi takip etmiyorsun son haftalarda cikan sistemleri takip etmiyorsun. Ezbere yorum yapiyorsun sanki tum saticilar elindeki 2060 ekran kartlarini tuketmis gibi konusuyorsun. Haftaya yine ayni fiyattan baska bir firma ayni sistemi satsa bu arkadasi bu sefer sen yanlis yonlendirmis olmayacak misin?

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
Kardesim bos yorum yapiyorsun piyasayi takip etmiyorsun son haftalarda cikan sistemleri takip etmiyorsun. Ezbere yorum yapiyorsun sanki tum saticilar elindeki 2060 ekran kartlarini tuketmis gibi konusuyorsun. Haftaya yine ayni fiyattan baska bir firma ayni sistemi satsa bu arkadasi bu sefer sen yanlis yonlendirmis olmayacak misin?
Her senenin bu aylarında zaten böyle sistemler düşüyor sadece itopyanın yaptığı atılım vatanın youtube reklamı üst üste geldi sen her hafta böyle sistemlerin düşeceğini mi sanıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Alper Kubilay
Son kez yaziyorum basligi acan arkadas gonlunu ferah tut bu tarz sistemler tine bu fiyat araliginda cikar belki 10k 3050 sistem satisa cikacak. Paranizi bu al satcilara kaptirmayin. Piyasa yarin yokmus gibi eski ekran karti yakiyor. Hele hele dini karistirip ticaret hakkinda ahkam keswn kerestelere hic kulak asmayin. Onlardan kosarak uzaklasin.

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
Son kez yaziyorum basligi acan arkadas gonlunu ferah tut bu tarz sistemler tine bu fiyat araliginda cikar belki 10k 3050 sistem satisa cikacak. Paranizi bu al satcilara kaptirmayin. Piyasa yarin yokmus gibi eski ekran karti yakiyor. Hele hele dini karistirip ticaret hakkinda ahkam keswn kerestelere hic kulak asmayin. Onlardan kosarak uzaklasin.
3050 zaten 2060 dan baya üstün kart dimi ahahaha

federalper

80+ Silver
Ev arkadasim Vatan 2060 sistemi aldı satmaya karar verdi, ciddi teklifler geliyor ve hâla ucuz kalıyor. Ben i5 12400f olanı aldım ayrı ayrı 18 bin TL ediyor. Ticarette dinen bile kâr 3 te 1 orandır. 9 bine alıp 12 bine satan insanlar rızkını helalinden çıkarıyor merak etmeyin. Bir malın değeri bellidir

Sistem almayı düşünen genç arkadaşlara sözüm; ticaret nedir bilmeyen insanları dikkate almasin ve bulduğu sistemi alsın. Vatan bu sistemi hayrına dağıtmadı, ticaret budur arkadaşlar.
2060 sistem mi 18k ediyor :D

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,460
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ

n0rbit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Bahadır
Ben rx6600 sistemi 10 bine alamadım ve bir daha o fiyattan öyle bir sistem çıkmadı. Cidden oyun oynamak istiyorsan 500 lira az vermişsin çok vermişsin al keyfini çıkar bu kadar ufak düşünmeyin yok bekle yok 3 ay bekle şu fiyata düşer falan gerek yok.

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,460
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Ankara'da ikamet edip vatan 2060 sistem arayan varsa özelden mesaj atsın yardımcı olurum. İyi forumlar:kedi:

Neves9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kursad Gokberk Yilmaz
10 bin TL ye bulduysan direk al kaçirma ucuza veriyormus

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular