Neler Yeni

10.Sınıfın Yazından İtibaren Çalışsam Yks De Sonucum Nasıl Olur Sizce

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Bende bu sene 8 oldum. 7 de ortalamam 91 di. 8 de çok çalışmayı düşünüyorum hatta başladım çalışmaya.
Yıl sonu notu sınavda iyi yada kötü yapacağını belirlemez.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
10.sınıfın yazında bilgisayarımı satıp harddisklerimi saklayıp harddiskim hayatımın emeği zaten 10.sınıfın yazından itibaren başlasam şuan 10.sınıfa geçtim fen lisesinde okuyorum sizce ilk kaç bine girerim birde full hard çalışma değilde ara sıra boşladığım olur 12 de full hard çalışırım ama artık üni içinde sağlam mini itx kasa dizerim iyi sonuç alınca
senin kapasiten ve düzenli çalışmana bağlı. ben 9dan beri çalışıyorum 11e geçtim tyt denemelerim 120 de 110-115 geliyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Bol bol test ve klasik çözmeye çalışıyorum matematikten. Umarım iyi bir yer kazanırım.
İnşallah istediğin bir yeri kazanırsın.
Sürekli aynı tip soru çözme farklı farklı soru çözmeye çalış.

Geçen sene girdim YKS'ye taktik verebilirim istersen sorularını yazabilirsin.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Sonuç ne olursa olsun işsiz kalıcak :(
Doğru söylüyorsun elbette üniversite okumak gerek ancak üniversite bitiripte işsiz olması muhtemel örneğini teyzemlerden verebilirim uludağ üniversitesi bitirdiler 3 kardeş beraber 1 tanesi şuan mühendis 2 si uzun süredir işsiz bu sadece basit bir örnek bak Enis hocamın şu videosuna bakmanı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama dostum ne olursa olsun sen hedefinden şaşma çalış istediğin kadar gerisini Allaha bırak sevgiler.

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Bende bu sene 8 oldum. 7 de ortalamam 91 di. 8 de çok çalışmayı düşünüyorum hatta başladım çalışmaya.
Hocam bilmediğin konuda neyi çalışıyorsun ? Bence şuan çalışmak yerine en mantıklısı kitap okumak,ben okuyormuyum hayır zaten forumda okuduğum için yetiyor bana 😂👍

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
ilk 100 bine kesin gir
calisirsan ilk 100 bine kesin girersin g
10.sınıfın yazında bilgisayarımı satıp harddisklerimi saklayıp harddiskim hayatımın emeği zaten 10.sınıfın yazından itibaren başlasam şuan 10.sınıfa geçtim fen lisesinde okuyorum sizce ilk kaç bine girerim birde full hard çalışma değilde ara sıra boşladığım olur 12 de full hard çalışırım ama artık üni içinde sağlam mini itx kasa dizerim iyi sonuç alınca
bende oyle yaptım samsun unıversıtesı hukuk bolumu bıtırdım ama emek vermen lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide bıraz kıtap oku

VitoScaletta

80+ Gold
440 ile girilen bi fen lisesi çok bi çekişme beklemiyorum. Ama girdiğin senenin taban puanları da önemli tabi ben 481 almıştım. Anadolu lisesine gidiyorum hangi fen lisesi seninki?
önümdeki çocuk %0.01 girmiş 1 fen sorusuyla tr 1. kaçırmış yanımdaki çocuk 487 puan solumdaki çocuk 492 sıra arkadaşımın abisi tr ilk 300 e girmiş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,517
Üyeler
156,346
Son üye
nbvcfg5768
Top Bottom