Neler Yeni

10 yıllık pc 3 4 sene daha calıstırmak

Emreakgun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Akgün
Merhaba arkadaslar. Kuzenımın 10 senelık bir masa üstü pc var. Oğlu da buyunce malum pc istedi. eski pc sini bi 2 3 sene daha kulansa yeter durumuna getırmek ıstıyoruz. Aşağida paylasacagım özelliklere bi bakar mısınız iş görürmü diye.
İşlemci : İntek(R) Core(TM) Duo CPU E4600 @2.40 Hz (2 çekirdek 2 mb önbellegi var sanırsam)
Anakart : MSI G33M MS-7357
Ram : ddr2 2GB (TAKVİYE YAPILABILİR BUNA)
SPU: 350W
EKRAN KARTI YOK! ( CSGO, GTA V, MOBİL PUBG, ZULA, LOL, VOLARANT VS GİBİ OYUNLARI ACACAK BİR UCUZ PERFORMANSLI EKRAN KARTI ÖNERİLERİNİZ NEDİR?)
Anakart max 8gb desteklıyor herhalde 4 slotlu anakart 2 2 2 2 seklınde yukseltme yapabılırız buna ama ekran kartı kısmına gelınce pek anlamıyorum pıyasada bir suru ekran kartı var ve ucuk fıyatlılar. makul bir tane tavsıye edersenız sevınırım. Bide bu işlemci bu tarz oyunlara yeterlı kalır mı ? kalmaz ise bu anakarta uyumlu işlemci tavsiye de edebılırsenız sevınırım. iyi geceler

APO JUMPER OC

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
...
İlgilendiği Kategoriler
yok
G31 anakarta geçip E5450 ve RX 460-470-560-570 alarak kullanabilirsiniz. Ancak PSU ve soğutucu da almanız gerekir.

• Beğen
Reaksiyonlar: PROZ

Emreakgun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emre Akgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
G31 anakarta geçip E5450 ve RX 460-470-560-570 alarak kullanabilirsiniz. Ancak PSU ve soğutucu da almanız ge
Fazla masraf yapmadan ellerındekı malzemlerı kullanmak ıstıyorlar. bu donanımlar iş görmez mi ? crysis 1 oynadıgımı hatırlıyorum ben bu pc de :)

ibo622

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
ibrahim ugur
Merhaba arkadaslar. Kuzenımın 10 senelık bir masa üstü pc var. Oğlu da buyunce malum pc istedi. eski pc sini bi 2 3 sene daha kulansa yeter durumuna getırmek ıstıyoruz. Aşağida paylasacagım özelliklere bi bakar mısınız iş görürmü diye.
İşlemci : İntek(R) Core(TM) Duo CPU E4600 @2.40 Hz (2 çekirdek 2 mb önbellegi var sanırsam)
EKRAN KARTI YOK! ( CSGO, GTA V, MOBİL PUBG, ZULA, LOL, VOLARANT VS GİBİ OYUNLARI ACACAK BİR UCUZ PERFORMANSLI EKRAN KARTI ÖNERİLERİNİZ NEDİR?)
Anakart max 8gb desteklıyor herhalde 4 slotlu anakart 2 2 2 2 seklınde yukseltme yapabılırız buna ama ekran kartı kısmına gelınce pek anlamıyorum pıyasada bir suru ekran kartı var ve ucuk fıyatlılar. makul bir tane tavsıye edersenız sevınırım. Bide bu işlemci bu tarz oyunlara yeterlı kalır mı ? kalmaz ise bu anakarta uyumlu işlemci tavsiye de edebılırsenız sevınırım. iyi geceler
işlemci patates

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
kırbaç yetmez mi ? (!)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Komple her şeyin yenisi alınmalı.

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Agam ne kadar butcen var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elindekileri kasa hariç sat
Ryzen 3 2200g
8gb 3200 mhz cl 16 veya 8gb 3000mhz cl15
Gigabyte a320 b2h veya msi a320m a pro
400 w psu yeterlidir
Bu kadar he bide yok ben buna yükselten yaparım diyorsan en az b450 al bence psu yu da 550w yaparsın

Son düzenleme:

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
KENDIME TOPLAMIYORUM DA EN FAZLA 500 CIKAR ONLAR. PC İŞ ORCEK HALE GELSIN YETERLİ
Çok da iş görmez bence zaten DDR 2 pci e 1 ekran kartı en fazla 512 mb var diye biliyorum ama emin değilim işlemci kalsın öncelik ekran kartına sonra ram 2 gb daha tak ama aynı özellikler olsun eski ram inle daha sonra da moodlanmış intel işlemci vardı bir tane 150 tl mı 350 tl mı neydi ismi aklıma gelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

KENDIME TOPLAMIYORUM DA EN FAZLA 500 CIKAR ONLAR. PC İŞ GORCEK HALE GELSIN YETERLİ
Xeon işlemciyi hatırladım ikinci el alırsın hepsini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,051
Üyeler
153,493
Son üye
Nomorepain
Top Bottom