Neler Yeni

100.000 TL Araç önerisi

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Bütçe
100000
Merhaba, paramın TL'de durmasını istemiyorum. Döviz ve altın da çok değişik şuan yükselip düşüyor sürekli. Geçici olarak araba almayı düşünüyorum piyasa arabası olması gerekli bir müddet kullanıp satmam gerek. En azından satarken belki kar da edebilirim. Araç türü fark etmez ancak hızlı satılması önemli benim için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba, paramın TL'de durmasını istemiyorum. Döviz ve altın da çok değişik şuan yükselip düşüyor sürekli. Geçici olarak araba almayı düşünüyorum piyasa arabası olması gerekli bir müddet kullanıp satmam gerek. En azından satarken belki kar da edebilirim. Araç türü fark etmez ancak hızlı satılması önemli benim için.
@Denizgezen Bilgilisin bu konularda rica etsem yardımcı olur musun.

Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,736
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Boş ver arabayı sana MT-07/09 alalım.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Hilmi Akkaya
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım.
laguna 2 takip ettiğim ve ve önceki serisinden laguna1 den meraklı olduğum araçtır , gayet parasına göre tatminkar özelliklere sahiptir .
seat leon 2 yıllık kaporta işciliği sürecimde tamirinde kaportasına hayran kaldığım araçtır.

VorleN

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Denizgezen Bilgilisin bu konularda rica etsem yardımcı olur musun.
Türkiye'de ekonomi sağolsun 3 piyasa markası var denebilir Toyata, Fiat, Renault bu markalardan birini tercih edebilirsiniz piyasaya tam hakim olmadığımdan detaylı öneri yapamıyorum.

Top Bottom