Neler Yeni

100.000 TL Bu Araba alınır mı??

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,600
İsim
Enes Koç
Bak ben 1.2 albea el kullanıyorum şu an en azından sedan madem tipi olmayacak gücü olmayacak bari kullanışlı olsun acık oda çok az yakıyor 4 kişi beliniz ağrımadan binin bari agalarla ben öyle yaptım çokta kullanışlı bir araç 2004 model benimki 80 bg olması lazım 65 bg rampa bayılır hacım o araba 1.2 motorla :D
albea kullandım geçen 1 hafta olmadı çok hoşuma gitti baya düzgün bir arabaydı ama 125 bin TL dediler 250 bin km idi.
napcam bilemiyorum teleonu satıp üstüne eklesem öyle birşeymi yapsam.
bazı insanlar da diyo almayın araba düşecek düşecek ötv kalkacak vesaire .
bundan 3 sene önce babam sıfır araba alıyordu caddy araba bayiye gelince 20 bin TL fazla fiyat çektiler o zaman da almayın düşecek dediler almadık. sonra gittik aynı arabayı 150 bin TL fazla vererek ve ikinci el aldık :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence biraz daha birikim yap
ödemesine öderim ama birikim zor oluyor önümüz kış bir sürü ihtiyaç hangi birine para yetişecek borca girsem babam öyle veya böyle ödeyecek evin kirasını verir gene öder mecbur. ama bana kredi 30K Çıkıyor o sıkıntı.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Mete C. E.
twingo ka vs. bunlar resmen sezon arabalarıydı.
ne bir mini havaları var, ne de fiat 500 vb ekolleri var.
bunu almak yerine polo, clio, toros, serçe veya 100 bin verince koymayacak her şey alınır.
palio 1.3 alınır en basiti, 70 küsürden başlıyor, 30 bine araba baştan yaratılır ve zevkine alınacak araç kendi zevkinize uygun olur.

bana çok komik gelir bu araçlar mesela, hem alıcı hem satıcı açısından başkası zevkine yapıyor, bir başkası onu almak istiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre Erdoğan
albea kullandım geçen 1 hafta olmadı çok hoşuma gitti baya düzgün bir arabaydı ama 125 bin TL dediler 250 bin km idi.
napcam bilemiyorum teleonu satıp üstüne eklesem öyle birşeymi yapsam.
bazı insanlar da diyo almayın araba düşecek düşecek ötv kalkacak vesaire .
bundan 3 sene önce babam sıfır araba alıyordu caddy araba bayiye gelince 20 bin TL fazla fiyat çektiler o zaman da almayın düşecek dediler almadık. sonra gittik aynı arabayı 150 bin TL fazla vererek ve ikinci el aldık :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

ödemesine öderim ama birikim zor oluyor önümüz kış bir sürü ihtiyaç hangi birine para yetişecek borca girsem babam öyle veya böyle ödeyecek evin kirasını verir gene öder mecbur. ama bana kredi 30K Çıkıyor o sıkıntı.
Bak kardeşim benim albea tutulan model senin araba cam tavan muhabbeti yaşlı arabada sıkıntı hep bi su alma muhabbeti oluyor yaşamam deme hep bana bişey olmaz diyenlere oluyor bu albea parçası var motorunu tanırlar parçasını tanırlar taksicinin sevdiği arabayı sevecen sen kaç tane yolda twingo gördün yani ben görmüyorum bide kadran felan nerde bu arabanın oyuncak gibi acaip bişey şahsi yorumum beğenmedim 100 k bütçeyle kullanışa oynamalısın unutma madem güncellerim diyosun sadece alışı değil satışınıda düşüneceksin satarken çok sevdiğin açılır tavan başına bela olabilir...

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,600
İsim
Enes Koç
Bak kardeşim benim albea tutulan model senin araba cam tavan muhabbeti yaşlı arabada sıkıntı hep bi su alma muhabbeti oluyor yaşamam deme hep bana bişey olmaz diyenlere oluyor bu albea parçası var motorunu tanırlar parçasını tanırlar taksicinin sevdiği arabayı sevecen sen kaç tane yolda twingo gördün yani ben görmüyorum bide kadran felan nerde bu arabanın oyuncak gibi acaip bişey şahsi yorumum beğenmedim 100 k bütçeyle kullanışa oynamalısın unutma madem güncellerim diyosun sadece alışı değil satışınıda düşüneceksin satarken çok sevdiğin açılır tavan başına bela olabilir...
doğru dedin reis eyvallah sağolasın albea veya palio bakiyim o zaman babam gelsin bi konuşalım da.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre Erdoğan
doğru dedin reis eyvallah sağolasın albea veya palio bakiyim o zaman babam gelsin bi konuşalım da.
Genç adamsın kanın kaynıyor ilk araban heycan tavan en çok musibet ilk arabada gelir babanı yanına al bilen birini al yanına araba bakmaya giderken heycan yapma hevesini belli etme acayip üzerler gerekirse nasip değilmiş de evine geri dön iyi akşamlar dilerim :D

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,600
İsim
Enes Koç
Genç adamsın kanın kaynıyor ilk araban heycan tavan en çok musibet ilk arabada gelir babanı yanına al bilen birini al yanına araba bakmaya giderken heycan yapma hevesini belli etme acayip üzerler gerekirse nasip değilmiş de evine geri dön iyi akşamlar dilerim :D
ah ah ne geldiyse başımıza bu ilklerden geliyor zaten kral :) çok sağolasın iyi akşamlar.

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
956
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804

Twingo alacağına bunlardan birini al bence daha iyi olur.

genc1919

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Yusuf Bahadır
Hocam aynı araçtan bende var. Binen biri olarak yorum yapmak isterim. 1998 model mavi tavanlı klimalı modelini kullanıyorum. Geçen sene 35 bin liraya aldım. İnanılmaz memnunum. Tavan açılması çok iyi. Koltukları da birleşip yatak olabiliyor. Araba dışardan göründüğü gibi değil. İçine bindiğinde çok geniştir. Çünkü konsol falan ilerde. Parçası çok ucuz ve bulunuyor. Clio ve renault 19 la aynı çünkü. Sürüşü çok keyifli. Konforlu araç ben akdeniz turu v.s yaptım. Şuan da bitliste çalışıyorum Ankara'ya gidip geliyorum bu araçla. Az değil 1500km'ye yakın. Lpgde kullanıyorum, lpgde az yakıyor performans da farketmiyor motoru küçük olduğu için. Direksiyonu elektrikli. Hızın düşükken yumuşuyor. Düz yolda 120-130 stabil şekide yolculuk edilebiliyor. Basarsan 170-180 görürsün ama güvenli değil. Sosyal klüpleri var fotolarda çirkin durmasına rağmen canlıda dikkat çekiyor. Kötü yanları ise: bayırda çok vites düşüyorsun, motor küçük olduğu için şehir içinde klima kullanmak zor. Motoru sesli çalışıyor. Yalıtım ya da müzik açman gerebilir. Bana arkadaşlarım alırken corsa Peugeot falan al dediler bunu beğenmediler. Şimdi onlar da twingo aldı. Kampa falan gidiyorlar. Merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yukarıda yazılanları '' indirim yapmaz son fiyat diyor '' yazısından sonra okumadım.
Bunun tipini beğenmedin mi?
O yoksa bu var
Şu paraya en kötü 106 bak ama o arabaya hayatta o parayı verme .

Sagittarius

80+ Silver
Evet 20 Yaşındayım dükkana gidip gelmek için veya arada manitayla kafelere vesaire gitmek (metrolardan bıktım) için şehir içinde kullanacağım araba bakıyordum.
Tanıdık bir abi bu model marka arabayı satıyor araba link örnektir ama araba bu.
benim araba siyah renk üstü açılıyor tentesi var ve 200 bin km masrafsız herşeyini yeni yaptırmış tüplü.
Bi kullanma şansım oldu bence çok rahat direksiyonu falan yumuşacık vitesleri iyi ne diyorsunuz anlayan arkadaşlar varmı alınır mı? bu araç?
70 bin TL gibi nakitim var üstünü kredi çekmeyi düşünüyorum babam ödeyecek 1 sene içinde öderiz 1 sene sıkıntı çıkmazsa iyidir.
(Not Aile arabamız var bu sadece benim için o yüzden 2 kişilik olması sorun değil muadil arabalar da olabilir)
Bu araç için değmez

Erda Yıldırım

80+ Gold
Evet 20 Yaşındayım dükkana gidip gelmek için veya arada manitayla kafelere vesaire gitmek (metrolardan bıktım) için şehir içinde kullanacağım araba bakıyordum.
Tanıdık bir abi bu model marka arabayı satıyor araba link örnektir ama araba bu.
benim araba siyah renk üstü açılıyor tentesi var ve 200 bin km masrafsız herşeyini yeni yaptırmış tüplü.
Bi kullanma şansım oldu bence çok rahat direksiyonu falan yumuşacık vitesleri iyi ne diyorsunuz anlayan arkadaşlar varmı alınır mı? bu araç?
70 bin TL gibi nakitim var üstünü kredi çekmeyi düşünüyorum babam ödeyecek 1 sene içinde öderiz 1 sene sıkıntı çıkmazsa iyidir.
(Not Aile arabamız var bu sadece benim için o yüzden 2 kişilik olması sorun değil muadil arabalar da olabilir)
motor düşünmez misiniz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,748
Üyeler
141,042
Son üye
tehlike2000
Top Bottom