Neler Yeni

100-120 K MONİTÖR DAHİL SİSTEM ÖNERİ

HSMT89

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
HAŞMET ALKIŞ
Arkadaşlar merhabalar;
Uzun süredir hayalini kurduğum masaüstü sistem toplayacağım. Ancak bunun için sizlerin değerli bilgilerine de ihtiyacım var. 100 bin le 120 arası monitör dahil üst düzey sistem toplamak istiyorum bunun için yardımcı olursanız çok sevinirim.

Jumong

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Rahman Polat
Arkadaşlar merhabalar;
Uzun süredir hayalini kurduğum masaüstü sistem toplayacağım. Ancak bunun için sizlerin değerli bilgilerine de ihtiyacım var. 100 bin le 120 arası monitör dahil üst düzey sistem toplamak istiyorum bunun için yardımcı olursanız çok sevinirim.
Benim önerim bu yılın sonlarına doğru çıkıcak denilen intel 14. nesil işlemcileri beklemektir.

HSMT89

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
HAŞMET ALKIŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevabını için öncelikle teşekkür ederim. Bende öyle düşündüm ancak yılbaşında yapılacak olan asgari ücret zamlarından ötürü tekrardan fıyatların artması o yüzden şimdiden almak istiyorum. Artık yeni nesil işlemciler için o zaman bakarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

noldu?:d

Jumong

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Rahman Polat
Cevabını için öncelikle teşekkür ederim. Bende öyle düşündüm ancak yılbaşında yapılacak olan asgari ücret zamlarından ötürü tekrardan fıyatların artması o yüzden şimdiden almak istiyorum. Artık yeni nesil işlemciler için o zaman bakarım

Bütçe baya fazla ekran kartı önerim elbette 4090 ,işlemci olarak 7900x3d veya 7950x3d önerebilirim lakin arada 6k fark var karar senin diğer parçalara da 50k falan kalıyor o da yeterli

Uzun süredir piyasayı takip etmiyorum lakin isteklerinizi yazarsanız mesela monitör 4k ,ram 32gb , ssd 2 tb olsun gibi söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,314
İsim
Hasan Ali

Am5 plotformunda topla sürekli soket değiştirmiyor tepe model R9 Lara fln bak

TİTAN.

80+ Platinum

Sistem denildiği zaman akla her zaman @Kürşat Kütükçü gelir

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,048
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

HSMT89

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
HAŞMET ALKIŞ
Bütçe baya fazla ekran kartı önerim elbette 4090 ,işlemci olarak 7900x3d veya 7950x3d önerebilirim lakin arada 6k fark var karar senin diğer parçalara da 50k falan kalıyor o da yeterli

Uzun süredir piyasayı takip etmiyorum lakin isteklerinizi yazarsanız mesela monitör 4k ,ram 32gb , ssd 2 tb olsun gibi söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım
Zaten 2k veya 4k sistem olur. en az 32 gb ram ve 2 rb ssd olacak. işlemci olarak intel düşünüyordum. amd hiç kullanmadım.

Canısı işteyim akşam hatırlatın yapayım olur mu öptüm seni 😚
İnşallah bekliyor olucam.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,048
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
103 bin TL oluyor kalan para ile de güzel 2k 165hz monitör alınır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673