Neler Yeni

100 MBPS İSS önerisi ve Türk telekom abonelik iptali

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metehan Ayan
Merhabalar arkadaşlar daha yeni alt yapıımız geldi ve 100 mbps alabiliyorum ama türk telekom da daha bitmemiş bir aboneliğim var müdürlüğün bana söylediğine göre 6 ay geçtikten sonra aboneliğinizi iptal edebiliyoruz konuyu bilen birisi bana yardımcı olabilir mi bu sorularda.

1- 100 MBPS Fiber de hangi firima daha iyi ?
2- Türk telekom aboneliğimi kapattırabilirmiyim?.

Ekler

• resim_2022-10-24_125154566.png
    resim_2022-10-24_125154566.png
    17.5 KB · Hit: 30
  • resim_2022-10-24_125319569.png
    resim_2022-10-24_125319569.png
    35.8 KB · Hit: 27

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,159
İsim
Oğuz Oğuz
Merhabalar arkadaşlar daha yeni alt yapıımız geldi ve 100 mbps alabiliyorum ama türk telekom da daha bitmemiş bir aboneliğim var müdürlüğün bana söylediğine göre 6 ay geçtikten sonra aboneliğinizi iptal edebiliyoruz konuyu bilen birisi bana yardımcı olabilir mi bu sorularda.

2- Türk telekom aboneliğimi kapattırabilirmiyim?ben
Ben tt fiber üzerinden Turknet kullanıyorum. Memnunum.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

2- Türk telekom aboneliğimi kapattırabilirmiyim?.
Geçebilirsin ama tahhüt cezası oluyor bu parayı ödemeden geçemiyorsun türknet 200tlsini karşılıyor geri kalanını sen ödüyorsun ve geçerkende aktif port üzerinden geçiş yapılmasını rıca et yada yeni geldiği için gözükmüyorda olabilir o goknet sorgulamasında 0 falan yazması genelde port olmadığını söylüyor ya portun yok yada aktifleştirilmemiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metehan Ayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçebilirsin ama tahhüt cezası oluyor bu parayı ödemeden geçemiyorsun türknet 200tlsini karşılıyor geri kalanını sen ödüyorsun ve geçerkende aktif port üzerinden geçiş yapılmasını rıca et yada yeni geldiği için gözükmüyorda olabilir o goknet sorgulamasında 0 falan yazması genelde port olmadığını söylüyor ya portun yok yada aktifleştirilmemiş.
1 Yıl geçtiğinde cayma bedeli yine de oluyor mu üstelik eski internetim benim adsl di bu altyapı fiber aynı değil diye biliyorum

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
1 Yıl geçtiğinde cayma bedeli yine de oluyor mu üstelik eski internetim benim adsl di bu altyapı fiber aynı değil diye biliyorum
İmzaladığın sözleşmeye bağalıda 1 yıl olupta paket falan yenilenmedise devam etmedisen aboneliğe taahütünün bitmesi gerekiyor müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirisn taahüt kaç TL olduğunu.

Top Bottom