Neler Yeni

Öneri 100 MBPS İSS ÖNERİSİ

Squex

80+ Silver
Superonline kullanıyorum az önce aradılar normalde taahhüdüm eylülde bitecek. Ağustosta zam yapacaklarmış o yüzden şimdiden arıyorlarmış. Adamlar 24 ay taahhüt 50 Mbps internete 200 TL falan diyorlar. Benim için 100 Mbps verecek en ucuz ISS hangisidir?Not: Giga altyapım yok türknet önermeyin
1659119331481.png

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Semih
100 mbps veren en düşük fiyatlı iss comnet diye biliyorum.

Ancak müşteri hizmetleri gibi konularda bence iç açıcı değil. Ping değerleri de diğer iss'lere göre biraz da olsa yüksek. Netspeed veya milleni öneririm.

Kendim netspeed kullanıyorum ve memnunum, tavsiye ederim. Her davet koduyla da 10 lira indirim veriyor 1 sene boyunca.

Squex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
100 mbps fiber veren en düşük iss comnet diye biliyorum.
Comnet başka bir evde 1 ay kadar kullandım fakat şuan 140 tl olması lazım 100 mbps paketin. Eğer 12 ay paketin fiyatını tek seferde ödersek 110a geliyor.

mythrowib

80+ Silver
Superonline kullanıyorum az önce aradılar normalde taahhüdüm eylülde bitecek. Ağustosta zam yapacaklarmış o yüzden şimdiden arıyorlarmış. Adamlar 24 ay taahhüt 50 Mbps internete 200 TL falan diyorlar. Benim için 100 Mbps verecek en ucuz ISS hangisidir?Not: Giga altyapım yok türknet önermeyin
Alıntıyı görüntüle
En ucuz millenicom diye hatırlıyorum netspeed/millenicom ikilisine bakabilirsin

100 mbps veren en düşük fiyatlı iss comnet diye biliyorum.

Ancak müşteri hizmetleri gibi konularda bence iç açıcı değil. Ping değerleri de diğer iss'lere göre biraz da olsa yüksek. Netspeed veya milleni öneririm.

Kendim netspeed kullanıyorum ve memnunum, tavsiye ederim. Her davet koduyla da 10 lira indirim veriyor 1 sene boyunca.
Bisey sorcam bende netspeed basvurdum kimlik bilgileri kisminda şey soruyo kimliğin veriliş tarihi ne alaka? Ayrıca ben nerden biliyim.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,416
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Squex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gibirnet nasıl 110 tl diyor sitede
En son önermiyorlardı şuan nasıl

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Semih
Bisey sorcam bende netspeed basvurdum kimlik bilgileri kisminda şey soruyo kimliğin veriliş tarihi ne alaka? Ayrıca ben nerden biliyim.
E-devletten veriliş tarihine bakabiliyorsunuz hocam. Ayrıca onu sormalarının nedeni de sanırım kimlik sahibinin siz olduğunu doğrulamaları için.

Bazı bankalar da vs de bir kaç defa sorulduğunu duydum. Sıkıntı olmaz verebilirsiniz.

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Twitter
KucukdoganOzgur
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Discord
wh1te#4220
doğum tarihini yazıp geçmiştim o kısma 2 gün önce bağlandı internetim

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Semih
Gibirnet nasıl 110 TL diyor sitede
En son önermiyorlardı şuan nasıl
Yani bazı kişiler hiç sıkıntı çekmeden kullanıyorlar bazıları da illahlah etmiş şekilde önermiyor. Bu her firma da olabilir tabii ki ancak bence bulaşmayın derim.

Squex

80+ Silver
Bu sitenin ismi ne altyapı kontrol ettiğin
göknet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler konuyla alakasız ama her iss engellilere en az %25 indirim yapması gerekmiyor mu? Bu gibirnet niye yapmıyor bu indirimi

Top Bottom