Neler Yeni

1000 TL 16 gb laptop ram önerisi

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
Merhaba, maksimum 1000 TL bütçem var. ASUS TUF A15 FA506IEB laptop için 16 GB RAM önerisi lazım. 16 GB şart ve 3200MHz olmalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
CPU-Z isimli bir uygulama var. içinde ramin markasını bulabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

1691778239990.png

bu şekil marka çıkıyor

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
kendi bilgisayarımda aynı şekilde sağlam bir tane micron marka ram vardı ,çip modeli de aynı şekil micron du. Bu yüzden aynı marka bir ram baktım fakat micron marka satışta değildi ve araştırınca crucial markasının aynı şekilde micronun çipleri kullandığını farkettim. Ve biraz daha para verip crucial marka aldım ürün gelince taktım ,ve evet micron çipli gelmişti fakat elimdekininden biraz daha ortalama olan farklı bir çip olarak gelmişti.
Bunu niye anlattım sizinde aynı şekilde şuan .ister micron çiplerini kullanan crucial ram alır şansınızı denersin veya herhangi bir tane seçersiniz.
Bana kalırsa ilk attığım kingston rami 1030 tl ye alır önüme bakardım bence en mantıklısı o olur. veya bu modele bakabilirsiniz
en ucuzu olsun derseniz ilk başta attığım bu mdelde olur
karar sizin

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendi bilgisayarımda aynı şekilde sağlam bir tane micron marka ram vardı ,çip modeli de aynı şekil micron du. Bu yüzden aynı marka bir ram baktım fakat micron marka satışta değildi ve araştırınca crucial markasının aynı şekilde micronun çipleri kullandığını farkettim. Ve biraz daha para verip crucial marka aldım ürün gelince taktım ,ve evet micron çipli gelmişti fakat elimdekininden biraz daha ortalama olan farklı bir çip olarak gelmişti.
Bunu niye anlattım sizinde aynı şekilde şuan .ister micron çiplerini kullanan crucial ram alır şansınızı denersin veya herhangi bir tane seçersiniz.
Bana kalırsa ilk attığım kingston rami 1030 TL ye alır önüme bakardım bence en mantıklısı o olur. veya bu modele bakabilirsiniz
en ucuzu olsun derseniz ilk başta attığım bu mdelde olur
karar sizin
kingston ile crucial arasında kalite farkı yok deilmi ve kingston yerine crucial daha iyi olur deilmi aynı çip miş ya

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
kingston ile crucial arasında kalite farkı yok deilmi ve kingston yerine crucial daha iyi olur deilmi aynı çip miş ya
kingston ile crucial arasında bir kalite farkı pek yok ,kingstonun samsung marka çip kullandığı çok oluyor bu modelde hangisi var bilmiyom ama üzmeyecektir. Crucial aynı marka çip evet ama aynı seri çip olmama ihtimali var. Denedim kaybettim ben ama çokta pişman değilim sonuçta belli bir kaliteye sahip. Tamamen keyfinize kalmış

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Mert Aydınlı
kingston ile crucial arasında bir kalite farkı pek yok ,kingstonun samsung marka çip kullandığı çok oluyor bu modelde hangisi var bilmiyom ama üzmeyecektir. Crucial aynı marka çip evet ama aynı seri çip olmama ihtimali var. Denedim kaybettim ben ama çokta pişman değilim sonuçta belli bir kaliteye sahip. Tamamen keyfinize kalmış
farklı çip veya marka olursa pc de sorun olmaz deilmi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler

Fransali

80+ Silver