Neler Yeni

1000 TL altı Klavye önerileriniz nelerdir ?

WestnighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
inan
Aynen yellow switch bence de avantaj keşke daha çok model görebilsek böyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Bitly olarak güncelledim hocam linki. Bu Klavyeler %60 Numpad'den feragat etmek lazım alınırsa. RGB isteniliyorsa E-Yooso Z11T'nin RGB haki Redragon K617 Fizz incelenebilir. Aralarında pek bir fark yok.
Z11T ile redragon fizz bambaşka klavyeler sadece pcb aynı diye uygulamaları aynı hocamk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen yellow switch bence de avantaj keşke daha çok model görebilsek böyle.
Maalesef sayılı modellerde var artık customlar daha moda. Attığım klavye şuan sizin içi alabileceğiniz açık ara en iyi modeldir.

WestnighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
inan
Bitly olarak güncelledim hocam linki. Bu Klavyeler %60 Numpad'den feragat etmek lazım alınırsa. RGB isteniliyorsa E-Yooso Z11T'nin RGB haki Redragon K617 Fizz incelenebilir. Aralarında pek bir fark yok.
%60 bana çok küçük geliyor o yüzden çok sıcak bakamıyorum ama yinede sağol. Z11T güzel gibi tabi dış görünüşten çok belli olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
%60 bana çok küçük geliyor o yüzden çok sıcak bakamıyorum ama yinede sağol. Z11T güzel gibi tabi dış görünüşten çok belli olmaz.
Z11T iyidir de size uymuyor ve şuan çok pahalı.

WestnighT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
inan
Çok teşekkür ederim ikinizede yardımlarınız için
Bitly olarak güncelledim hocam linki. Bu Klavyeler %60 Numpad'den feragat etmek lazım alınırsa. RGB isteniliyorsa E-Yooso Z11T'nin RGB hali Redragon K617 Fizz incelenebilir. Aralarında pek bir fark yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Hocam bu yellow switchli dışında Türkiyede satılan önerebilirmisiniz ? varsa. yoksa muhtemelen onu alırım.
Türkiyede satılan her klavye hurda hocam. Olsa onerirdim zaten

Top Bottom