Neler Yeni

1000 TL IEM KULAKLIK ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
electric blue
Bütçe
1000
Aktif olarak kullandığım Arctis 7 kulaklığım 3. yılında ve biraz yıpranmış durumda. PUBG, CS2 gibi oyunlarda rahatça ses kasabileceğim mikrofonlu bir IEM model arıyorum. Ürünleri Aliexpress üzerinden alabilirim oradan da ürün önerebilirsiniz.
Akımda şu an için 2 model var
Chu 2
TRUTHEAR HOLA

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Ensar Polat
Aktif olarak kullandığım Arctis 7 kulaklığım 3. yılında ve biraz yıpranmış durumda. PUBG, CS2 gibi oyunlarda rahatça ses kasabileceğim mikrofonlu bir IEM model arıyorum. Ürünleri Aliexpress üzerinden alabilirim oradan da ürün önerebilirsiniz.
Chu 2
TRUTHEAR HOLA
Bu kulakların sesi iyi oluyor mu

Reindi

80+ Silver
Chu 2
TRUTHEAR HOLA
c
Chu 2
TRUTHEAR HOLA
chu2 sipariş ettim bende geliyor şimdi acayip fazla öneriliyor bende sinizüt çıktı ondan dolayı kulaküstü yasaklandı memnun millet bakacağız yolda gelince ekleme yaparım istersen

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
electric blue
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
c

chu2 sipariş ettim bende geliyor şimdi acayip fazla öneriliyor bende sinizüt çıktı ondan dolayı kulaküstü yasaklandı memnun millet bakacağız yolda gelince ekleme yaparım istersen
Geçmiş olsun başka bir konuda okumuştum yazdıklarını. Chu 2'nin mikrofonlu modeli de var sanırım ama sadece yurtdışında satılıyor denmişti. Sipariş vermeden önce baktığın diğer modeller neydi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom