Neler Yeni

1000 TL klavye önerisi .

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Alperen
Bütçe
1000
Minimum ses çıkaran, RGB si ayarlanabilen ve kapatılabilen , bide switchi ne sert ne de yumuşak ortası olursa güzel olur böyle bir klavye arıyorum önerilerinizi bekliyorum ben pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim 😁

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,406
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Minimum ses çıkaran, RGB si ayarlanabilen ve kapatılabilen , bide switchi ne sert ne de yumuşak ortası olursa güzel olur böyle bir klavye arıyorum önerilerinizi bekliyorum ben pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim 😁
100 TL fazlaya Dierya DK61 E var oneririm.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,406
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Dierya gayet uygun hocam tercih edebilirsiniz bu bütçede alınabilecek en iyisi dierya Dk61e dir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Amazon prime alıp alın kargo bedavaya gelir.
FPS oyunu için kırmızı veya siyah swich istiyorum ses çıkarmayan ve yumuşak bu uygunmu yoksa başka tercihlerde varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Şimşek
Dierya gayet uygun hocam tercih edebilirsiniz bu bütçede alınabilecek en iyisi dierya Dk61e dir.

Ama Amazon prime alıp alın kargo bedavaya gelir.
hocam E-Yooso Z11 ile dk61e arasında fazla fark var mı kalite olarak?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,406
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
H
hocam E-Yooso Z11 ile dk61e arasında fazla fark var mı kalite olarak?
Hocam huano switchler gateron rakibi diye biliyorum yani çok fark yok sanırım eğer ki görünüşü beğendiyseniz alınır e yosso Z11 ama rgb yok onda

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Şimşek
H

Hocam huano switchler gateron rakibi diye biliyorum yani çok fark yok sanırım eğer ki görünüşü beğendiyseniz alınır e yosso Z11 ama rgb yok onda
tek sarı renk mı e yoosoz11?

alternatif bir seçenek var mı peki rgbli olan??

https://www.amazon.com.tr/klavyesi-...refix=huo+ji+cq63,electronics,223&sr=1-1&th=1 bu var sanırım

Son düzenleme:

............d

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
inan bilmiyoıum

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,406
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

alternatif bir seçenek var mı peki rgbli olan??

https://www.amazon.com.tr/klavyesi-Bluetooth-ergonomik-aydınlatma-bilgisayar/dp/B09QS9J299/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=FOEJ7WQIQQ3&keywords=huo+ji+CQ63&qid=1692255252&s=electronics&sprefix=huo+ji+cq63,electronics,223&sr=1-1&th=1 bu var sanırım
Sarı harıcı yok varsa da daha pahalı model RGB olan. Bu attiginiz benim incelemis oldugum klavye bunun switchler iyi degil pek. Ben gorunusu cok hosuma gittigi icin aldim ayrica blue switch https://forum.donanimarsivi.com/konu/amazondan-aldigim-huo-ji-klavye.792424/ bu da incelemesi

Alinmaz 100 tl fazlasina dierya varken. Bu outemu switch kullaniyor diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Emir Şimşek
Sarı harıcı yok varsa da daha pahalı model RGB olan. Bu attiginiz benim incelemis oldugum klavye bunun switchler iyi degil pek. Ben gorunusu cok hosuma gittigi icin aldim ayrica blue switch https://forum.donanimarsivi.com/konu/amazondan-aldigim-huo-ji-klavye.792424/ bu da incelemesi

Alinmaz 100 TL fazlasina dierya varken. Bu outemu switch kullaniyor diye biliyorum.
hocam ben birkaö gündür bakıyorm red switch klavye olmuyor veya oluyorsa da rgb olmuyor dierya t68se veya 61se alınır mı?red switch veya brown switch dusunuyorm ve rgb bu iki seçenek beğendiğim klavyelerde olmuyor

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,406
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
hocam ben birkaö gündür bakıyorm red switch klavye olmuyor veya oluyorsa da rgb olmuyor dierya t68se veya 61se alınır mı?red switch veya brown switch dusunuyorm ve rgb bu iki seçenek beğendiğim klavyelerde olmuyor
Red sart ise alinir fakat hot swap yok. Ama fiyatina gore iyi klavyedir.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ne sert ne de yumusak ariyorsan red switch almaman lazim. Red switch direkt en yumusagi sayilir. Brown bak.

Top Bottom