Neler Yeni

1000 TL Membran klavye önerisi

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
Bütçe
1001
Uyarı: oyun oynamak için değil yazı yazmak için istiyorum, cod yazdığım için İngilizce olsada sorun olmaz.
Membran olması daha iyi olur diye düşünüyorum. aslında tek istediğim özellik rgb lerin güzel olması ne kadar çok rgb o kadar güzel.
Hatta dün apex 5 alacaktım 1750 TL civarına rgb leri için, sonradan bunu gördüm:
Hem yazı için daha uygun, hemde rgb leri çok memnun etti fazladan 1200tl vermeye gerek yok. Ama şu an asus TUF Gaming K serisi çok kafamı karıştırdı.
Sizce en fazla 1000 TL civarına hangi klavyeyi önerirsiniz. (200ltl daha arttırabilirim ama aşırı etkilenmem lazım)
(ekleme: sessiz Switch mekanik klavye de olur)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün banka alışverişi onaylasa, link attığım razer klavyeyi çoktan sipariş etmiş olurdum.

Son düzenleme:

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus tuf Gaming k3 almaya karar verdim. Cevap yazan elleriniz dert görmesin.

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey

Alihanarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Alihan Arı
Razer ornata chroma v2 de güzel istersen bakabilirsin ayrıca deri bilek desteği de var

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
neden 1k membran

mk61 alın bence
Mk61 harika görünüyor cidden, biraz YouTube dan araştırayım hoşuma giderse onu Alıcam.
Kod yazmak için istiyorum, ve rgb aşığıyım.

Mk61 harika görünüyor cidden, biraz YouTube dan araştırayım hoşuma giderse onu Alıcam.
Araştırdım veeeeeee hmmmm nası desem kısayol tuşlarının olmaması, benim ellerimin büyük olması, bilek desteği olmaması yüzünden razer yada msi vigor gk 50 elite benim gözümde daha iyi.

Razer ornata chroma v2 de güzel istersen bakabilirsin ayrıca deri bilek desteği de var
Aslında karar verdiğim ilk razer klavye oydu ama herkes v1 ile aynı aralarında hiç fark yok dedi ve gerçektende Bi fark yok ama aralarında çok fazla fiyat farkı var o yüzden ikisindende vazgeçtim.

Son düzenleme:

AydNn

80+ Bronze

Araştırdım veeeeeee hmmmm nası desem kısayol tuşlarının olmaması, benim ellerimin büyük olması, bilek desteği olmaması yüzünden razer yada msi vigor gk 50 elite benim gözümde daha iyi.

Aslında karar verdiğim ilk razer klavye oydu ama herkes v1 ile aynı aralarında hiç fark yok dedi ve gerçektende Bi fark yok ama aralarında çok fazla fiyat farkı var o yüzden ikisindende vazgeçtim.
benim klavyemde %60 ve elim 22-23 cm olması lazım kısayol tuşları var ayrıca onu çoğu tuşun 2 özelliği var o klavyede ayrıca bilek desteği alabilirsiniz ekstra olarak

benim klavyemde %60 ve elim 22-23 cm olması lazım kısayol tuşları var ayrıca onu çoğu tuşun 2 özelliği var o klavyede ayrıca bilek desteği alabilirsiniz ekstra olarak
bunu alabilirsiniz mesela https://www.razer.com/gaming-keyboa...c-Wrist-Rest-For-Keyboards/RC21-01720100-R3M1 bende de bu var şuan ben indirimle 115 e almıştım bangood dan https://www.amazon.com/Glorious-PC-...jbGlja1JlZGlyZWN0JmRvTm90TG9nQ2xpY2s9dHJ1ZQ==

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
Vaktini çaldım kusura bakma ama vigor gk 50 elite içime daha çok sindi.
Hem oyunda oynuyorum ve büyük klavye daha çok seviyorum.
Teşekkür ederim yardımın için

Ziya Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Ziya Enes
Vaktini çaldım kusura bakma ama vigor gk 50 elite içime daha çok sindi.
Hem oyunda oynuyorum ve büyük klavye daha çok seviyorum.
Teşekkür ederim yardımın için
Memnunmusunuz acaba şu an itopyada 1099tl almayı düşünüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,278
Üyeler
145,356
Son üye
yusukose91
Top Bottom