Neler Yeni

Öneri 1000 TL Mouse Önerisi

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,523
İsim
kilan embappe
Bütçe
1000
Merhaba, yakın zamanda bir mouse almayı düşünüyorum ve şu modelleri düşündüm;

XM1R a daha yakınım, hangisi daha iyidir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ardaaaq

@Ckribrahim

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bence bu baktığın modelleri tek tek incelemelerini izle. Tutuş şekli çok önemli eline oturmadığı zaman isterse 3000 TL lik mouse olsun bütün hevesin kırılıyor. Mesela ben DA v2, glorious model I, Viper mini, Aorus m2, Bloody w60 Max bunların hepsi var ama viper mini kullanıyorum. Çünkü en iyi o mouse ile kendimi iyi oynuyor hissediyorum.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,523
İsim
kilan embappe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence bu baktığın modelleri tek tek incelemelerini izle. Tutuş şekli çok önemli eline oturmadığı zaman isterse 3000 TL lik mouse olsun bütün hevesin kırılıyor. Mesela ben DA v2, glorious model I, Viper mini, Aorus m2, Bloody w60 Max bunların hepsi var ama viper mini kullanıyorum. Çünkü en iyi o mouse ile kendimi iyi oynuyor hissediyorum.
İncelemelerini değil o zaman benim mouse u kavramam görmem falan lazım... Böyle bir yer var mı tüm hepsini görebileceğim?

Fingertip tutuyorum..

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
İncelemelerini değil o zaman benim mouse u kavramam görmem falan lazım... Böyle bir yer var mı tüm hepsini görebileceğim?

Fingertip tutuyorum..
Bazı incelemelerde 3 tutuş tipinide gösteriyorlar zaten Scarcow mesela. En azından tutmasan bile fikir elde ediyorsun. İtopya, vatan vs mağazalardan anca.

Emorhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emorhan
Knk 2. Elde bajabilirsin istersen benim mouse lamzu atlantis 2. El aldım 1400 e ve gayet memnunum.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,523
İsim
kilan embappe
Knk 2. Elde bajabilirsin istersen benim mouse lamzu atlantis 2. El aldım 1400 e ve gayet memnunum.
Hijenik bulmuyorum hocam... (Babam da izin vermez zaten)

Bazı incelemelerde 3 tutuş tipinide gösteriyorlar zaten Scarcow mesela. En azından tutmasan bile fikir elde ediyorsun. İtopya, vatan vs mağazalardan anca.
Peki aralarından en iyisi hangisi?

Son düzenleme:

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Merhaba, yakın zamanda bir mouse almayı düşünüyorum ve şu modelleri düşündüm;

XM1R a daha yakınım, hangisi daha iyidir?

@ardaaaq

@Ckribrahim
şuan g wolves hati kullanıyorum daha önce xtrfy m42 de kullandım içlerinde özellik ve kalite olarak en iyisi açık ara endgame alabiliyorsan onu al ama tutuş şeklin ve elinin boyutuda önemli

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,523
İsim
kilan embappe
şuan g wolves hati kullanıyorum daha önce xtrfy m42 de kullandım içlerinde özellik ve kalite olarak en iyisi açık ara endgame alabiliyorsan onu al ama tutuş şeklin ve elinin boyutuda önemli
Tutuş: Fingertip
El: Boyu metrem yoK

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,523
İsim
kilan embappe
Son düzenleme:
Top Bottom