Neler Yeni

🔥İndirim connectgame indirimleri bu sefer dahada iyi!

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren
Kargo dahil değildir nerede yazıyor ödeme sayfasına gidince kargo ücretsiz diyorAlıntıyı görüntüle
ilk sayfanın altında kampanyalı ürünlerde dahil değildir diyor ve kapıda 95 tl civari bişey ödüyorsunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimse niye bu üründen bahsetmiyor? İnanılmaz iyi bir fiyat bu manyetik switch bir klavyeye. Ses testi de harika.
altta belirttim daha fazla klavye var ama uzatmak istemiyorum die, buda bir opsiyon tabii ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

X1mr alınır mı?
alınır kesinlikle, üzmez

Checkmate

80+ Silver
XTRFY M4 alan var mı siteden? Biliyorum adamlar garanti konusunda pek bir şey vaadetmiyor ama eline ürünü sorunsuz sıkıntısız ulaşan var mı?

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren
XTRFY M4 alan var mı siteden? Biliyorum adamlar garanti konusunda pek bir şey vaadetmiyor ama eline ürünü sorunsuz sıkıntısız ulaşan var mı?
baya alan oldu, site güvenli bir şekilde teslim ediyor genelde sorun çıkmaz muhtamalen.

Luner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emir kuru
Steelseries prime mouse'um var valorant oynuyorum buradaki listeden en iyi seçenek nedir bütçe 1k civarı fakat eğer değecekse daha da çıkarım.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
SEFA KAYA
bu siteden ürün alırsam kapıda kargo parası mı ödüyorum ?
anlamadım kısım ürün ödeme ekranında kargo ücretsiz yazması?, yani ürünü kargoya vermeye para almıyoruz mu diyorlar :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Bora Yilmaz
bu siteden ürün alırsam kapıda kargo parası mı ödüyorum ?
anlamadım kısım ürün ödeme ekranında kargo ücretsiz yazması?, yani ürünü kargoya vermeye para almıyoruz mu diyorlar :D
indirimli ürünlerde kargo ücretli diye belirtmişler ig hesabından

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
SEFA KAYA
indirimli ürünlerde kargo ücretli diye belirtmişler ig hesabından
mouse alacaktım fakat böyle saçmalık yapmasından ve site tam güvenilir olmadığı için vazgeçtim, teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hakan Arman
ENDGAME XM1R için renk öneriniz var mı. Siyah seçeneği kalmamış sadece dark frost ve beyazı var. Dark frost içi görünüyor çok ucuz duruyor beyaz alsam zaman içinde sarar a verya aşırı kir belli etme gibi sorunları olur mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,824
Üyeler
156,528
Son üye
apoow
Top Bottom