Neler Yeni

1000 TL ye kadar Oyuncu kulaklığı önerisi.

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
Bütçe
1000
Merhabalar

1000TL Civarı bütçem var genelde fps oyunları oynuyorum. Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum.

Kablolu kablosuz olması önemli değil. RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için.

Önerilere açığım görece taşınabilir olması (katlanabilir bükülebilir vs.) (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur

Sadece PC için kullanacağım.

Son düzenleme:

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhabalar

1000TL Civarı bütçem var genelde fps oyunları oynuyorum. Call of Duty Warzone ve Battlefield gibi. Bu oyunlara uygun kulaklık arıyorum.

Kablolu kablosuz olması önemli değil. RGB olması, ışıklı, çok tuşlu havalı tasarımlı vs. olması hiç mi hiç umurumda değil tamamen sağlamlık ve fiziksel kalite önemli benim için.

Önerilere açığım görece taşınabilir olması (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur
Bunları çokça önereceklerdir

Flamesa

80+ Silver

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bununla cloud 2 arasında kaldım ama karar veremedim neden bu daha iyi sizce ?

Flamesa

80+ Silver
Hocam bununla cloud 2 arasında kaldım ama karar veremedim neden bu daha iyi sizce ?
Malzeme kalitesi daha iyi, mikrofonu daha iyi tizleri daha iyi, yazılım desteği var.

real1ty

80+ Bronze
@karakis yazılım boş özellik aynen. Kraken te kullanıyorum, eq ayarları arada bir bozuluyor ve geçersiz oluyor. artık bıraktım, cünkü bir işe yaramıyor zaten. Cloud2'nin tak kullan özelligi cok iyi. İndirimde 480 tl ye kraken te de alabilirsin
veya cloud2 alabilirsin, sepette 100 tl daha ucuz oluyor
cloud2 adamdır. 7 kere kullandım. en iyisi cloud2.

GurkanK

80+

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
ömer
son model xbox için

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,832
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
HyperX Cloud II.

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
Merhabalar

Önerilere açığım görece taşınabilir olması (katlanabilir bükülebilir vs.) (çantaya koyabilmek açısından) iyi olur

Sadece PC için kullanacağım.

karakis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Kilimci
Kablosuz olmak zorunda değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri