Neler Yeni

1000tl civarı fare önerisi istiyorum

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,457
İsim
Adem
Logitech g102 vardı 3 yıl oldu çift tıklama sorunu var (klasik logitech)
Yeni bir fare alıcam şöyle işte çalıştığım için bütçe aslında yok yani değecek bir şeyse yüksek paralar verebilirim ama değdiğine ikna olmam gerek
Viper mini ve steelseries rival3 arasında kaldım wireless olarakta hyperx haste wireless gördüm 1700e normali 1100dü bunlardan en mantıklısı hangisi bilemedim sizinde önerinizi bekliyorum
Bu arada rgb şart değil ama olması hoş
Hastenin beğenmediğim yanı delikli olması çünkü su damladığı zaman bozulmasından korkuyorum
Steelseries soyulduğunu ve malzemesinin kötü olduğunu gördüm
Viper minide sensörü kötü diyenler var daha doğrusu 700tl etmez diyenler var

Viper mini en ucuz 1600tl biliyorum fakat onun sebebi stoklarla alakalı ileride düşecektir.

Talha_

80+
Şu anda steelseries rival 3 kablolu kullanıyorum. Küçük boy ve orta boy farenin ortasında kalıp orta boy fareye yakın bir faredir kendisi. Hissiyatı güzeldir, sensörü güzeldir.Severek kullanıyorum.

Viper minide ise boyut o kadar küçük ki ben iade alınmayınca zarara girip sattım fareyi.

Asus Rog Gladius III çok araştırıp kablosuz fare olarak bunu buldum.Bu fareyi 1050 TL civarında iken almak istiyordum ama ekonomik nedenlerden ötürü alamadım, şu an 1900 TL olmuş.Hala daha alınır bence. Başka farelere baktığımda hepsinde bir eksi gördüm ama bu gördüğüm en tastamam fp wireless fareydi.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
N3 almanı öneririm

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
Yeni bir fare alıcam şöyle işte çalıştığım için bütçe aslında yok yani değecek bir şeyse yüksek paralar verebilirim ama değdiğine ikna olmam gerek
Viper mini ve steelseries rival3 arasında kaldım wireless olarakta hyperx haste wireless gördüm 1700e normali 1100dü bunlardan en mantıklısı hangisi bilemedim sizinde önerinizi bekliyorum
Hastenin beğenmediğim yanı delikli olması çünkü su damladığı zaman bozulmasından korkuyorum

Viper mini en ucuz 1600tl biliyorum fakat onun sebebi stoklarla alakalı ileride düşecektir.
malzeme kalitesini bilmem ama en iyi sensorlerden biri var içinde

Talha_

80+
@ZeRRaen @tunq ilk defa sizden duydum beyler nasıldır bu fare ? Fiyatını görünce şaşırdım biraz.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
@ZeRRaen @tunq ilk defa sizden duydum beyler nasıldır bu fare ? Fiyatını görünce şaşırdım biraz.
Fiyatının nedeni aslında M3 kadar satılmaması. İkiside ülkeye 1k'ya girmişti. M3 yok sattı ancak n3 o kadar satılmadı. Veya n3'ü çok fazla alıp stok yaptılar. Malzeme kalitesi ise "not bad" denilebilecek bir seviyede. Çok kaliteli değil ama kötüde değil.

Ömer31

80+

steelseries rival 3

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
switch ve sensörü en üst seviyede malzeme kalitesinden şikayetci olanlar var az daha çıkarsan m3 veya dragonfly f1 pro öneririm ben kullanıyorum

Talha_

80+
Eyvallah

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,457
İsim
Adem
Şu anda steelseries rival 3 kablolu kullanıyorum. Küçük boy ve orta boy farenin ortasında kalıp orta boy fareye yakın bir faredir kendisi. Hissiyatı güzeldir, sensörü güzeldir.Severek kullanıyorum.

Viper minide ise boyut o kadar küçük ki ben iade alınmayınca zarara girip sattım fareyi.

Asus Rog Gladius III çok araştırıp kablosuz fare olarak bunu buldum.Bu fareyi 1050 TL civarında iken almak istiyordum ama ekonomik nedenlerden ötürü alamadım, şu an 1900 TL olmuş.Hala daha alınır bence. Başka farelere baktığımda hepsinde bir eksi gördüm ama bu gördüğüm en tastamam fp wireless fareydi.
Haste hakkında ne diyorsunuz sizce
Rival 3ün malzemesi nasıl soyuluyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

N3 almanı öneririm
malzeme kalitesini bilmem ama en iyi sensorlerden biri var içinde
Markası bilindik olmayınca güven vermedi şahsen
İlk defa duydum bende genelde popüler markaları tercih ediyorum

Bu delikli farelerde su dökülünce problem olmuyor mu ? Sonuçta direkt cihazın kartına dökülmüş oluyr

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yunus Arıkan

Bu delikli farelerde su dökülünce problem olmuyor mu ? Sonuçta direkt cihazın kartına dökülmüş oluyr
En iyi markalar da bozuluyor, ve n3ün sensörü gayet iyi ve fiyatı böyle bir mouse için bedava. Bu fiyata anca kablolu kullanırsın. Hyperx haste wireless var bende. Gayet güzel fakat şu an alacak olsam gider n3 alırdım.

Dun fiyatı 899du sanirsam bugün 999 yapmislar

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna
En iyi markalar da bozuluyor, ve n3ün sensörü gayet iyi ve fiyatı böyle bir mouse için bedava. Bu fiyata anca kablolu kullanırsın. Hyperx haste wireless var bende. Gayet güzel fakat şu an alacak olsam gider n3 alırdım.

fiyat 2 aydır falan aynı diye biliyorum

mouseyle ilgili birsürü konu var forumda incele istersen bilindik markaları alıp performanstan ödün vermeye hiç gerek yok valla

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,457
İsim
Adem
fiyat 2 aydır falan aynı diye biliyorum

mouseyle ilgili birsürü konu var forumda incele istersen bilindik markaları alıp performanstan ödün vermeye hiç gerek yok valla
Öyle fakat ileride bir problem olmasından tırsıyorum yani sensörü iyi olabilir fakat switchinin kronik sorunu vardır bilinmiyordur bundan 1 yıl öncede herkes 102 felan öneriyordu çift click problemi olmasına rağmen o yüzden.

Haste nasıl sizce ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,242
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks