Neler Yeni

1000tl kulaklık önerisi

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,505
İsim
Oğuz Oğuz

Bende almayı düşünüyorum. Böyle sitelerde Razer Blackshark v2 hep iyi olarak gözüküyor. Fiyatı 900₺ falan. Sizce nasıl?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Baran Yalçın

Bende almayı düşünüyorum. Böyle sitelerde hep Razer Blackshark v2 hep iyi olarak gözüküyor. Fiyatı 900₺ falan. Sizce nasıl?
Benimde aklımdaki 3 kulaklıktan biri blackshark v2 g pro x ve rog delta

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
600'e ROG DELTA bulamazsın, Core'dur o. Delta ile Delta S arasında MQA dışında çok büyük farklar yok. MQA'in de TIDAL'dan falan dinleyeceğin MASTER formatında şarkılar olmadan pek anlamı olmuyor. Alınabiliyorsa S alınmalı ama bütçe çıkmıyorsa düz Delta RGB. kötü değil.
Ben arkadaşın Delta Core'dan bahsettiğini sandığım için öyle dedim.

Flamesa

80+ Silver
Sizin öneriniz var mı?
Bende sizin aklınızdaki 3 model arasında gidip geliyorum.
Normal Deltada zamanla deriler soyuluyor, Delta S'te bu sorun çözüldü diyorlardı fakat belli olmaz zaman gösterecek onu.
Delta S kullanmış biri olarak bence 1400TL'yi hak etmiyor. Delta S normal Delta'ya göre hafifletilmiş olsa da rahatlık konusunda Blackshark v2'yı bir tık daha rahat buldum ben. Yani Blacksharkın Deltadan daha rahat olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Deltanın ses netliği çok iyi fakat Tidalden şarkı açmadığınız sürece pek bir esprisi yok. Derilerin zamanla soyulması bir eksi mikrofonu hakkında yorum yapmayacağım bilgim yok. Malzeme kalitesi orta.

G Pro X'in Malzeme kalitesi güzel ses profili bass ağırlıklı, mikrofonu başarılı fakat Delta gibi Blackshark'a göre biraz daha ağır ve kulağı biraz daha sıkıyor.

Blacksharkın malzeme kalitesi pek iyi değil çoğu kısım plastik, fakat çok rahat ve hafif. Diğer iki kulaklıktan daha az baskı uyguluyor. Ses profili dengeli biraz tiz ağırlıklı eq ayarlıya güzel hale geliyor. Mikrofonu G pro x kadar olmasada güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Baran Yalçın
Bende sizin aklınızdaki 3 model arasında gidip geliyorum.
Normal Deltada zamanla deriler soyuluyor, Delta S'te bu sorun çözüldü diyorlardı fakat belli olmaz zaman gösterecek onu.
Delta S kullanmış biri olarak bence 1400TL'yi hak etmiyor. Delta S normal Delta'ya göre hafifletilmiş olsa da rahatlık konusunda Blackshark v2'yı bir tık daha rahat buldum ben. Yani Blacksharkın Deltadan daha rahat olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Deltanın ses netliği çok iyi fakat Tidalden şarkı açmadığınız sürece pek bir esprisi yok. Derilerin zamanla soyulması bir eksi mikrofonu hakkında yorum yapmayacağım bilgim yok. Malzeme kalitesi orta.

G Pro X'in Malzeme kalitesi güzel ses profili bass ağırlıklı, mikrofonu başarılı fakat Delta gibi Blackshark'a göre biraz daha ağır ve kulağı biraz daha sıkıyor.

Blacksharkın malzeme kalitesi pek iyi değil çoğu kısım plastik, fakat çok rahat ve hafif. Diğer iki kulaklıktan daha az baskı uyguluyor. Ses profili dengeli biraz tiz ağırlıklı eq ayarlıya güzel hale geliyor. Mikrofonu G pro x kadar olmasada güzel.
Blackshark hs 35 gibi çok hassas mı?

Flamesa

80+ Silver

T.P.G.

80+ Titanium
Blackshark hs 35 gibi çok hassas mı?
İkisi de bulunuyor elimde, Blackshark V2 malzemesi çok daha iyi kesinlikle tartışmaya kapalı. O ince demirlerin olduğu yer bende bir defa kendi kendine kaydı o kadar. Ancak uzun zamandır ona da rastlamadım. HS35 aşırı dandik, karşılaştırmaya bile girmemesi lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Baran Yalçın
İkisi de bulunuyor elimde, Blackshark V2 malzemesi çok daha iyi kesinlikle tartışmaya kapalı. O ince demirlerin olduğu yer bende bir defa kendi kendine kaydı o kadar. Ancak uzun zamandır ona da rastlamadım. HS35 aşırı dandik, karşılaştırmaya bile girmemesi lazım.
Hs 50de bulunuyorsa blackshark v2 ile uzunluk farklı var mı hs 50 8 e 8 uzatınca anca oluyorda?

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
ömer
hyperx alacaksan cloud 2s ausus ise delta alacaksın başka seçeneğin yok rahatlık ön plandaysa hafif konforlu olanı alacaksın ses ön planda ise asus ses kasmak istiyorsan logi ve ya cloud alacaksın hepsinin bir arada olduğu kulaklıklar çok pahalı malesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,644
Üyeler
151,256
Son üye
alprntpgc
Top Bottom