Neler Yeni

1000W ATX 3.0 PSU Önerisi

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
Doğrudur hocam, pek müsait değildim arkadaş baksın diye ucuz bi alternatif daha atayım demiştim özellik karşılaştırması yapmadım yani, teşekkürler.
Aslında tekrar baktığımda 12V'da eşit ancak diğer kanallarda MSI biraz daha yüksek maksimum Watt ve Amper destekleyebiliyor. Verimlilik konusunda da aynı şekilde MSI bir tık önde gözükse de karşılığında "Power Factor Rating" ve daha sessiz çalışma konularında FSP daha iyi olduğu için Tomshardware incelemelerinde sonuçta FSP'nin %1 daha iyi olduğunu söylemişler. Aradaki fiyat farkıda göz önüne alındığında FSP mantıklı bir tercih olacaktır.

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,911
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu arada MSI de 800tl
Asus Tuf da 1000tl geri ödeme var bilgin olsun 😉

rikky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ege
@Kürşat Kütükçü evet bende o yüzden kampanyadan yararlanıp almak istiyorumda, bu iki ürün arasında kalmıştım şimdide fsp nin modeli seçenekler arasına eklendi. Hangisini alırsam benim açımdan daha iyi olur onu bilemiyorum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,911
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
@Kürşat Kütükçü evet bende o yüzden kampanyadan yararlanıp almak istiyorumda, bu iki ürün arasında kalmıştım şimdide fsp nin modeli seçenekler arasına eklendi. Hangisini alırsam benim açımdan daha iyi olur onu bilemiyorum
Hepsi içinden fsp iyi ondan sonra Asus ondan sonra MSI bence fsp>Asus>MSI

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
@Berat Özdemir asusla karşılaştırıldığında da mı msi daha iyi gözüküyor?
ASUS'un bu modelinin teknik verisini hiçbir yerde bulamadım, ASUS'un sitesinde kitapçığını aradım orada da bulunmuyor. @Kürşat Kütükçü arkadaşın söylediği gibi MSI'da 800Tl geri ödeme varsa 3900₺ gibi bir fiyata geliyor dolayısıyla en mantıklı seçim o olacaktır. MSI çok az daha verimli iken FSP daha sessiz bir PSU. İkisi de çok kaliteli PSU'lar olduğu için çok büyük bir fark olacağını düşünmüyorum, sessizlik isterseniz FSP tercih edilebilir.

Linkte karşılaştırmaları mevcut;
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsi içinden fsp iyi ondan sonra Asus ondan sonra MSI bence fsp>Asus>MSI
ASUS'un verilerini atabilir misiniz? Sitelerinde veya başka bir yerde bulamadım ve ASUS'un yeni seride ne denli kalitede bir iş çıkarttığını merak ediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,363
Üyeler
151,217
Son üye
İnchet
Top Bottom