Neler Yeni

Öneri 10k - 17k ya kadar laptop önerisi güncel

Emsal

80+ Silver
kardeşim attığın güzelde 17k ya daha iyisi illa bulunur
kullanım amacına göre söylesen daha iyi tavsiyeler gelir,belki attığın da kafidir paran cebinde kalsın denir

Clink.Exe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Erhan BURMAOĞLU
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşim attığın güzelde 17k ya daha iyisi illa bulunur
kullanım amacına göre söylesen daha iyi tavsiyeler gelir,belki attığın da kafidir paran cebinde kalsın denir
hocam merhaba kullanım amacı daha çok ofis kullanımları ve ufak tefek 3d dilimleme programlarında "örn: prusa slicer" gibi programlarda bazı tasarımlarda kullanılıcak ama daha çok ofis ve ev kullanımı için bir tane daha buldum bir arkadaş attı ikisi arasında kaldım bu arada dönüş yaptığın için ayrıca teşekkür ederim diğer bilgisayarın linkini paylaşıyorum

Emsal

80+ Silver

Bunlara da göz atabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartsız performanslı işlemci derseniz bu da olabilir

Son olarak da bu benim bulabildiklerin bunlar hocam

Son düzenleme:

Clink.Exe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Erhan BURMAOĞLU

Bunlara da göz atabilirsiniz

Ekran kartsız performanslı işlemci derseniz bu da olabilir

Son olarak da bu benim bulabildiklerin bunlar hocam
hocam hepsiburada üzerinden taksit ile alıcam o yüzden hepsiburada olmasına dikkat ediyorum birde baktığım kadarıyla intel işlemcili önermişsin ryzen 7 5700u yada ryzen işlemcililerde bir sıkıntı mı görülüyor daha performanslı olduklarını düşünüyorum önerdiklerin arasında ekran kartı çok iyi olanlar var fiyat açısından ama dediğim gibi hepsi buradadan taksitli bir şekilde almak zorundayım başka önerilerini beklemekteyim :s

Emsal

80+ Silver
hocam hepsiburada üzerinden taksit ile alıcam o yüzden hepsiburada olmasına dikkat ediyorum birde baktığım kadarıyla intel işlemcili önermişsin ryzen 7 5700u yada ryzen işlemcililerde bir sıkıntı mı görülüyor daha performanslı olduklarını düşünüyorum önerdiklerin arasında ekran kartı çok iyi olanlar var fiyat açısından ama dediğim gibi hepsi buradadan taksitli bir şekilde almak zorundayım başka önerilerini beklemekteyim :s
Ekran kartlı modellere baktım hocam bu fiyat bandına onlar da intel olanlar onun için attım sizin attıklarınız da olabilir benim bildiğim bir sıkıntı yok

Ancak u uzantılı işlemciler performans dan ziyade güç tasarrufu ve batarya odaklı yani günlük kullanım için çok makul
sizin kullanacağınız 3D işleri biraz daha performans isteme ihtimali var mı bilmem siz daha iyi anlarsınız büyük ihtimalle
Ben seçenek olarak attım sizin attıklarınız da gayet olabilir

Acer Aspire 3 A315-58GS16 Intel Core I5 1135G7 16GB 256GB SSD MX350 Freedos 15.6'' Taşınabilir Bilgisayar NX.ADUEY.003

Lenovo Ideapad 3 15ITL6 Intel Core I5 1155G7 16GB 1tb + 256GB SSD MX350 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82H8036ATXA37

ASUS Vivobook M1603QA-MB511 AMD Ryzen 5 5600H 8GB 512GB Freedos 16''WUXGA Taşınabilir Bilgisayar

Netice olarak hocam 3D işlerinizde sıkıntı çıkarmıycağını biliyorsanız ilk attığınız f/p olarak gayet iyi
Yani bu https://www.hepsiburada.com/lenovo-...2r4006gtr-p-HBCV00004JRVKS?magaza=Tekramarket

Hayırlı geceler benim elimden gelen bu kadar

Şu da aklında bulunsun hocam eski konulara bakarken karşılaştım

Lenovo V15 G3 Amd Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82TV004MTX

Son düzenleme:

Clink.Exe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf Erhan BURMAOĞLU
Ekran kartlı modellere baktım hocam bu fiyat bandına onlar da intel olanlar onun için attım sizin attıklarınız da olabilir benim bildiğim bir sıkıntı yok

Ancak u uzantılı işlemciler performans dan ziyade güç tasarrufu ve batarya odaklı yani günlük kullanım için çok makul
sizin kullanacağınız 3D işleri biraz daha performans isteme ihtimali var mı bilmem siz daha iyi anlarsınız büyük ihtimalle
Ben seçenek olarak attım sizin attıklarınız da gayet olabilir

Acer Aspire 3 A315-58GS16 Intel Core I5 1135G7 16GB 256GB SSD MX350 Freedos 15.6'' Taşınabilir Bilgisayar NX.ADUEY.003

Lenovo Ideapad 3 15ITL6 Intel Core I5 1155G7 16GB 1tb + 256GB SSD MX350 Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82H8036ATXA37

ASUS Vivobook M1603QA-MB511 AMD Ryzen 5 5600H 8GB 512GB Freedos 16''WUXGA Taşınabilir Bilgisayar

Netice olarak hocam 3D işlerinizde sıkıntı çıkarmıycağını biliyorsanız ilk attığınız f/p olarak gayet iyi
Yani bu https://www.hepsiburada.com/lenovo-...2r4006gtr-p-HBCV00004JRVKS?magaza=Tekramarket

Hayırlı geceler benim elimden gelen bu kadar

Şu da aklında bulunsun hocam eski konulara bakarken karşılaştım

Lenovo V15 G3 Amd Ryzen 7 5825U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 82TV004MTX
yardımlarınız için çok teşekkür ederim iyi geceler

Top Bottom