Neler Yeni

10K bütçe ile sistem önerisi

Pair

80+ Bronze
Selamlar, 10K bütçe ile sistem önerisi yapabilir misiniz? Toplama veya hazır fark etmez şu anda piyasayı bilmiyorum piyasadaki en iyisi nedir?

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
  • Beğen
Reaksiyonlar: Pair

NotGonna

80+ Bronze
işlemcisi adal dan iyi ekran kartı iyi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

çıkarıyor ama çoğu kişi alamıyor, hemen bitiyor ben kaç kere denedim alamadım
yani çıkıcagı zamanı beklersen alırsın hocam abdullah abi gidip 100 kişilik stok yapmıyo digerleri gibi

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
yani çıkıcagı zamanı beklersen alırsın hocam abdullah abi gidip 100 kişilik stok yapmıyo digerleri gibi
hocam ne diyorum ben yazımı tekrar okuyun, ben 2-3 kere denedim stok bitiyor, çok hızlı alıyorlar ve bazıları 2-3 tane hesap açıp alıyor sonra 2 el den satıyor bunu grupta HERKES biliyor.

NotGonna

80+ Bronze
hocam ne diyorum ben yazımı tekrar okuyun, ben 2-3 kere denedim stok bitti çok hızlı alıyorlar veya bazıları 2-3 tane hesap açıp alıyor sonra 2 el den satıyor bunu grupta HERKES biliyor.
hocam stokcular alabilir bilmiyorum ben bi kere almayı denedim onu da aldım şans işi

panda74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
H
hocam stokcular alabilir bilmiyorum ben bi kere almayı denedim onu da aldım şans işi
bak işte ben zaten kimse alınmıyor demiyor ama alma olasılığı herkesin olmuyor onu beklesin ama alamayınca üzülmesin çoğu kişi alamıyor. siz aldınız diye genel bazlı herkes alamıyor gurubun geneline bakarsan alamayan sayısı çok fazla oluyor. al satcılar yüzünden

Top Bottom