Neler Yeni

Çözüldü✓ 10K Civarı Laptop Tavsiyeleriniz

Whoose11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Osman
Bütçe
10000
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. İkinci bir bilgisayar almayı planlıyorum. Seyahat esnasında günlük olarak kullanılabilecek herhangi bir cihaz önerisine açığım. Tercihim sıfır olması üzerinedir. Performans bakımından FPS oyunları için tavsiye edilen boyutlarda değil de herhangi orta düzey bir singleplayer oyunu oynamak istediğimde oynayabileceğim bir şekilde olması iyi olur. İşlem yeteneği pişman ettirmesin.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

crabman

80+
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. İkinci bir bilgisayar almayı planlıyorum. Seyahat esnasında günlük olarak kullanılabilecek herhangi bir cihaz önerisine açığım. Tercihim sıfır olması üzerinedir. Performans bakımından FPS oyunları için tavsiye edilen boyutlarda değil de herhangi orta düzey bir singleplayer oyunu oynamak istediğimde oynayabileceğim bir şekilde olması iyi olur. İşlem yeteneği pişman ettirmesin.

ben kullanıyorum. performansı fiyatına göre çok iyi bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

hem m.2 ssd var hemde 5000 mhz civarı bir ram hızı var

Whoose11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ben kullanıyorum. performansı fiyatına göre çok iyi bence

hem m.2 ssd var hemde 5000 mhz civarı bir ram hızı var
Evet daha önce araştırma yaparken karşılaştığım ürünlerden biri buydu ama farklı farklı platformlarda batarya sorunlarıyla ilgili çok fazla dönüt buldum. Ayrıca Lenovo servisi de biraz can sıkıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum. Sizde durum nasıl?

qwerty1029384756

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Qwerty1029384756

crabman

80+
Evet daha önce araştırma yaparken karşılaştığım ürünlerden biri buydu ama farklı farklı platformlarda batarya sorunlarıyla ilgili çok fazla dönüt buldum. Ayrıca Lenovo servisi de biraz can sıkıyormuş ne kadar doğru bilmiyorum. Sizde durum nasıl?
benim bataryadan büyük beklentilerim yok 6-7 saat boyunca video izlememi sağlayabiliyor. zaten onun dışında hep prizde kullanıyorum. Lenovo servisiylede daha önce hiç muhattap olmadım ama can sıkıcı olduklarınıda pek düşünmüyorum ya. Garanti kapsamında bir durum varsa almak zorundalar almazlarsada tüketici hakem heyetine verirsiniz

Whoose11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Osman
Ryzen sonu 20u ile bitenlerde ram artmıyor.
Baştan 16 gb olanı tercih etmek daha doğru olur.
Hocam tavsiye ettiğiniz için soruyorum Ryzen tarafında 7520u ve 5500u sürekli karşılaştırılan bir ikili. Bilginiz varsa hangisi hangi alanda daha iyidir fikrinizi paylaşma imkanınız var mı?

Acer daha önce kullandığım bir marka özellikle Aspire serilerinden hemen hemen her model elimden geçti. Şahsen özellikle malzeme kalitesinden kaynaklı olarak büyük sıkıntılar yaşadım ama hem cihazı hem de işlemciyi listeme aldım. Tavsiyeniz için teşekkürler.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

vagabond enjoyer
Moderatör
En İyi Cevap
26
Acer daha önce kullandığım bir marka özellikle Aspire serilerinden hemen hemen her model elimden geçti. Şahsen özellikle malzeme kalitesinden kaynaklı olarak büyük sıkıntılar yaşadım ama hem cihazı hem de işlemciyi listeme aldım. Tavsiyeniz için teşekkürler.
Böyle bir sorun yok bu modelde, detaylı inceleme için:

Whoose11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Osman
Böyle bir sorun yok bu modelde, detaylı inceleme için:
Video paylaşımı için teşekkürler hocam emin olun memnuniyetle göz atacağım özellikle performans açısından ama eğer var ise aynı donanıma sahip başka bir markayı araştırıp listeme eklemeyi düşünüyorum zira her ay neredeyse sürekli kapı menteşesi değiştirir gibi menteşe değiştirmişliğim var. Donanımı değiştiren ama "kaportayı" sabit bırakan bir felsefesi olduğu için Aspire sıcak gelmiyor. Bahsettiğim gibi hele seyahatlerde saç baş yoldursun istemem. Eğer fikriniz ve tecrübeniz varsa lütfen paylaşın. Emeğiniz için tekrardan teşekkür ederim.

Top Bottom