Neler Yeni

10k civarı telefon önerisi

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Bütçe
10000
10000 civarı telefon arıyorum. Yenilenmiş, 2. el veya sıfır önerilerinize açığım. Bütçedeki en güçlü çipsetli telefonu almak istiyorum desem doğru olmaz.
Yenilenmiş S10+ veya sıfır A25 gibi telefonlar baktım ama S10+ alırsam rom falan da bulabilirim sanırım. Bu bütçede çok telefon yok eğer bütçemi A35 e çıkarmak daha iyi olacaksa biraz daha bekleyeceğim sanırım. S20 FE da bulunabilir bu fiyatlara sanırım.
(Eğer custom rom bulması kolay güçlü eski telefonlar varsa onları da önerebilirsiniz.)

Son düzenleme:

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Atemix38
10000 civarı telefon arıyorum. Yenilenmiş, 2. el veya sıfır önerilerinize açığım. Bütçedeki en güçlü çipsetli telefonu almak istiyorum desem doğru olmaz.
Yenilenmiş S10+ veya sıfır A25 gibi telefonlar baktım ama S10+ alırsam rom falan da bulabilirim sanırım. Bu bütçede çok telefon yok eğer bütçemi A35 e çıkarmak daha iyi olacaksa biraz daha bekleyeceğim sanırım. S20 FE da bulunabilir bu fiyatlara sanırım.
(Eğer custom rom bulması kolay güçlü eski telefonlar varsa onları da önerebilirsiniz.)

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Sıfır için en iyi seçenekler: Samsung M34 veya Samsung A25
2. el için en iyi seçenekler: Samsung S21 bulunamazsa Samsung S20+
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asla alınmaz bu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,634
Üyeler
154,776
Son üye