Neler Yeni

10k ya kavisli monitör

Alaaddin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alaaddin
10k ya kavisli ıps monitör bulmak zor 27inç ıps kavisli monitör önerisi olan var mı
iş için kullanacağım ama arada valo gta felan oynuyorum günde ortalama 1 saat felan
illaki kavisli olmaz dersenizde bi kaç tane monitör buldum hangisi alınabilir:

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Furkan Görür
Yüksek hz VA panel almayın ghosting kaçınılmaz oluyor.

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
Aşağıda attığım liste sadece 27' IPS ve curved monitörleri lsiteler bakabilirsin fakat curved denince kaliteli monitör az oluyor bence düz panel al hem güzel önerilerde bulunabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ustam yanlış anlama gosting ne oluyor
hareket eden bir görüntü arkasında iz bırakarak gider, oyundayken her şey hareketli olduğundan oyun olduğundan daha bulanık ve kötü gözükür. Ghosting çok olan bir monitörde mesela fifa oynarken top arkasında iz bırakarak gider (kayan yıldız gibi). Ayrıca ghosting olduğunda hareketli yazılar zor okunur

Alaaddin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alaaddin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşağıda attığım liste sadece 27' IPS ve curved monitörleri lsiteler bakabilirsin fakat curved denince kaliteli monitör az oluyor bence düz panel al hem güzel önerilerde bulunabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hareket eden bir görüntü arkasında iz bırakarak gider, oyundayken her şey hareketli olduğundan oyun olduğundan daha bulanık ve kötü gözükür. Ghosting çok olan bir monitörde mesela fifa oynarken top arkasında iz bırakarak gider (kayan yıldız gibi). Ayrıca ghosting olduğunda hareketli yazılar zor okunur
o zaman en iyisi düz alalım biz 15k ya curved kaliteli varsa o da olabilir ama yoksa
10k ya düz 27 içn önerini alabilirim

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
o zaman en iyisi düz alalım biz 15k ya curved kaliteli varsa o da olabilir ama yoksa
10k ya düz 27 içn önerini alabilirim
Curved'i zaten 24 ve 27''de önermem. Curved daha çok, büyük monitörlerde ve yarış oyunlarında çok güzel gözüküyor ama onun haricinde FPS oyunları vb oynayan birisiysen dezavantajın olur. Aşağıya birkaç monitör bırakıyorum bunlar hem renk hem kalite olarak çok üstünler hemde fiyat olarak da F/P diyebiliriz.

Alaaddin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Alaaddin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Curved'i zaten 24 ve 27''de önermem. Curved daha çok, büyük monitörlerde ve yarış oyunlarında çok güzel gözüküyor ama onun haricinde FPS oyunları vb oynayan birisiysen dezavantajın olur. Aşağıya birkaç monitör bırakıyorum bunlar hem renk hem kalite olarak çok üstünler hemde fiyat olarak da F/P diyebiliriz.

zaten masada monitör ayağı var ona montaj yapacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,512
Üyeler
143,664
Son üye
Senturk
Top Bottom