Neler Yeni

11800 Euro Araba Önerisi (otomatik)

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
Bütçe
11800
Selam arkadaşlar, işte çalışarak, harçlıklardan vb. biriktirdiğim 8.5k euro param var. Türkiyeden alsam diyorum 180k ediyor onla tofaş zor alınıyor zaten. Fransa'dan ya da farklı ülkelerden gidip almayı düşünüyorum.

Önerdiğiniz araç var mıdır?

Otomatik vites olmalı ama.

Son düzenleme:

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
tr yi geç zaten ağır hasarsız 180k ya citroen ami alırsın sadece :kekw:

etnetalw

80+ Bronze
Selam arkadaşlar, işte çalışarak, harçlıklardan vb. biriktirdiğim 8.5k euro param var. Türkiyeden alsam diyorum 180k ediyor onla tofaş zor alınıyor zaten. Fransa'dan ya da farklı ülkelerden gidip almayı düşünüyorum.

Otomatik vites arıyorum. Ağır hasar kayıtlı falan da olmasın.
Porsche cayanne,audi q7,audi s6,bmw x5,cadiilac sts,jaguar xj,wolksvagen touareg,audi a8,afla romeo gibi 1900-2005 arası modeli araçlar bulunuyor. Km yüksek ama motoru güçlü olan kaliteli premium marka modelerin. Ama motor düşük giriş seviye yıl yüksek olsun dersen. Ford,ctroen gibi markalar var.(fransa 2. El piyasası)

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Porsche cayanne,audi q7,audi s6,bmw x5,cadiilac sts,jaguar xj,wolksvagen touareg,audi a8,afla romeo gibi 1900-2005 arası modeli araçlar bulunuyor. Km yüksek ama motoru güçlü olan kaliteli premium marka modelerin. Ama motor düşük giriş seviye yıl yüksek olsun dersen. Ford,ctroen gibi markalar var.(fransa 2. El piyasası)
o fiyata sıfıra gerek olmadığını düşüyorum ilanlara daha bakmadım da temiz bir 2015 golf 7 bulabilirsem iyi olur gibi. Wolksvagen Golf hayranıyım.

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
o aracların masrafları arkadası zorlayabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

o fiyata sıfıra gerek olmadığını düşüyorum ilanlara daha bakmadım da temiz bir 2015 golf 7 bulabilirsem iyi olur gibi. Wolksvagen Golf hayranıyım.
bende de leon var 35bin dolar para verdim. yazık bize.

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o aracların masrafları arkadası zorlayabilir

bende de leon var 35bin dolar para verdim. yazık bize.
Porsche, bmw gibi markaları sevmiyorum. Arkadaşım bmw kullanıyordu sanayiden çıktığını hatırlamıyorum :D

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Porsche, bmw gibi markaları sevmiyorum. Arkadaşım bmw kullanıyordu sanayiden çıktığını hatırlamıyorum :D
golf arıyorssan benzini de sıkıntı etmezsen golf r alabilirson keyifli keyifliydi gazlaya gazlaya sürersin veya yeni düz yeni kasalar

Otomatik vites arıyorum. Ağır hasar kayıtlı falan da olmasın.
tr için bu bütçeye güzel bir araba alamazsın ileri dönük olması için modifikasyonlar yapman gerekir bende buna göre öneri de bulunacağım Civic eg6,ek9 BMW e36

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Krom
golf arıyorssan benzini de sıkıntı etmezsen golf r alabilirson keyifli keyifliydi gazlaya gazlaya sürersin veya yeni düz yeni kasalar
Benzini sıkıntı etmem bulursam da alırım zaten benzinli bir araç.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

tr için bu bütçeye güzel bir araba alamazsın ileri dönük olması için modifikasyonlar yapman gerekir bende buna göre öneri de bulunacağım Civic eg6,ek9 BMW e36
180 e 1995 civic mi alıcak hocam fransadan almak mantıklı direk

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom