Neler Yeni

Yardım 12 mini ekranı kasadan ayıramadım

Foxt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
.
batarya degısımı yapıcam fakat ne denedıysem ayıramadım ekranı nası cıkarcam ben bunu yardım

KaRaM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
beytullah
benimde hoparlörler bozuk hiç ses yok telefoncuya götürecem kendim risk almak istemem ama video kanallarında var ısıtıyolar sanırım ısı mermerleri var onunla çıkıyo

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
icardi
kendin açma derim face id bozarsan telefon para etmez. yan sanayi piller de iş yapmıyor telefonda baya ısınıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
İcardi
batarya degısımı yapıcam fakat ne denedıysem ayıramadım ekranı nası cıkarcam ben bunu yardım
Ben fön makinesiyle ısıtarak kenarlardan penayla gerdirmiştim. Sonra kontak spreyler var şuan ne kadar bilmiyorum ama onlardan sıkmıştım ki yapışkanları çözsün daha kolay açılsın. Kontak sprey yerine kolonya da iş görür mü görmez mi bilmiyorum. Deneyiminiz yoksa hiç zorlamayın telefoncuya götürün. Bi de arkadaşın dediği gibi mazallah face id ye falan bir şey olur dikkat edin. Fön makinesi ne kadar zararlı veya değil bilmiyorum ama şuan annem sıkıntısız kullanıyor.

Foxt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben fön makinesiyle ısıtarak kenarlardan penayla gerdirmiştim. Sonra kontak spreyler var şuan ne kadar bilmiyorum ama onlardan sıkmıştım ki yapışkanları çözsün daha kolay açılsın. Kontak sprey yerine kolonya da iş görür mü görmez mi bilmiyorum. Deneyiminiz yoksa hiç zorlamayın telefoncuya götürün. Bi de arkadaşın dediği gibi mazallah face id ye falan bir şey olur dikkat edin. Fön makinesi ne kadar zararlı veya değil bilmiyorum ama şuan annem sıkıntısız kullanıyor.
kamerayı bozmuşum knk

Foxt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri