Neler Yeni

12.SINIFTA AÇIK ÖGRETİME GEÇİP DERSHANEYE GİTMEK

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer
ARKADAŞLAR MERHABA 12.SINIFA GEÇTİM ANADOLU LİSESİNE GİDİYORUM AÇIĞA GEÇME KARARI ALDIM SEBEBİ ŞU BU SENE YIGILMA OLDU OKULDA VE SINIFIMIZ 50 KİŞİ VE SEÇMELİ DERSTİ, RESİM, MÜZİK, BEDEN VS HAFTADA 10-12 SAAT BOŞA GEÇEN ZAMAN OLUYOR AYDA 40 SAAT EDİYOR DÜŞÜNCEM AÇIGA GEÇİP DÜZGÜN BİR DERSHANEYE YAZILIP SADECE ÜNİVERSİTE SINAVINA ODAKLANMAK SİZCE NASIL OLUR.

PinsizAMD

80+ Bronze
ARKADAŞLAR MERHABA 12.SINIFA GEÇTİM ANADOLU LİSESİNE GİDİYORUM AÇIĞA GEÇME KARARI ALDIM SEBEBİ ŞU BU SENE YIGILMA OLDU OKULDA VE SINIFIMIZ 50 KİŞİ VE SEÇMELİ DERSTİ, RESİM, MÜZİK, BEDEN VS HAFTADA 10-12 SAAT BOŞA GEÇEN ZAMAN OLUYOR AYDA 40 SAAT EDİYOR DÜŞÜNCEM AÇIGA GEÇİP DÜZGÜN BİR DERSHANEYE YAZILIP SADECE ÜNİVERSİTE SINAVINA ODAKLANMAK SİZCE NASIL OLUR.
Öyle bir saçmalık yapma okula git.
Saten okullar 1 ay sonar kapanıyor.

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
Bence bu video sana aradığın cevabı verir de 50 kişi ne ya!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saten okullar 1 ay sonar kapanıyor.
O zaman hiç açmasalardı, oyuncak mıyız biz?

Son düzenleme:

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ppmi niye çalıyon

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
O disiplini sağlayabileceğini düşünüyorsan gayet mantıklı bir karar.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(
Çok mantıklı karar şahsen ben de aynı taktiği uyguladım. 12 sınıf 2. dönem açığa geçmiştim. Sana söyleyeceğim birkaç husus var bunları dikkate almanı öneriririm.
1) Lise diploman olmayacak. eğer güzel bir liseye gidiyorsan kesinlikle geçme. Galatasaray lisesi, kabataş lisesi, çapa anadolu lisesi gibi... Zaten bu liselerde okuyor olsan açığa geçmek istemezdin..

2) Gerçekten iyi bir dershane ile anlaşmadıysanız kesinlikle geçme. Benim dershanem butik şeklindeydi ve başımızda çok baskı yapan eğitim koçu bulunuyordu. Yediğim yemeği bile bilirdi neredeyse.

3) Kendin hakkında kuşkuların bulunuyorsa geçme. Okula gitmeyip boş zaman elde ederim ders de çalışırım film de izlerim diyorsan bu fikri şimdiden unut. Açığa geçip dersi salan birçok kişi tanıyorum. O süreci iyi yönetmek de kolay değil gerçekten.

Ben zaten başarılı bir öğrenciydim. Okulun beni geri çektiğini bildiğimden hiç kuşku duymadan bu kararı aldım. Boş derslerde ön sıramda kurtadam diye boktan bir oyun oynuyorlardı bağırışlar kahkahalar eşliğinde. Hatırladıkça daralıyorum

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
Boş derslerde ön sıramda kurtadam diye boktan bir oyun oynuyorlardı bağırışlar kahkahalar eşliğinde. Hatırladıkça daralıyorum
Neden bu kısım bana küfür gibi geldi kendimi gördüm bu yorumda o kadar mı kötü gözüküyoruz dışardan :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok mantıklı karar şahsen ben de aynı taktiği uyguladım. 12 sınıf 2. dönem açığa geçmiştim. Sana söyleyeceğim birkaç husus var bunları dikkate almanı öneriririm.
1) Lise diploman olmayacak. eğer güzel bir liseye gidiyorsan kesinlikle geçme. Galatasaray lisesi, kabataş lisesi, çapa anadolu lisesi gibi... Zaten bu liselerde okuyor olsan açığa geçmek istemezdin..

2) Gerçekten iyi bir dershane ile anlaşmadıysanız kesinlikle geçme. Benim dershanem butik şeklindeydi ve başımızda çok baskı yapan eğitim koçu bulunuyordu. Yediğim yemeği bile bilirdi neredeyse.

3) Kendin hakkında kuşkuların bulunuyorsa geçme. Okula gitmeyip boş zaman elde ederim ders de çalışırım film de izlerim diyorsan bu fikri şimdiden unut. Açığa geçip dersi salan birçok kişi tanıyorum. O süreci iyi yönetmek de kolay değil gerçekten.

Ben zaten başarılı bir öğrenciydim. Okulun beni geri çektiğini bildiğimden hiç kuşku duymadan bu kararı aldım. Boş derslerde ön sıramda kurtadam diye boktan bir oyun oynuyorlardı bağırışlar kahkahalar eşliğinde. Hatırladıkça daralıyorum
Çokkk teşekkür ederim önerilerin için gittigim okulda iyiydim ögretmenlerim bana bu tercihi sundu sınıfların 50 kişi ve dersi iyi dinleyemem diye. Çok sıkı çalışacağım bu sene

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
başka okula nakil aldır açıktan okuma

Rulep

80+ Gold
bence okula gidin boş derslerde hocalarınız salmıyor mu salmıyorsa izin iste okulunuzda vardır kütüphane geçersin orada çalışırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,478
Üyeler
155,427
Son üye
RoverGonna
Top Bottom