Neler Yeni

12000 TL Bütçeye PC Bulamıyorum

MYSTIC

80+ Silver
Stok bulamıyorum falan demeyeceksin.
Belli kanallar var zaten PC Hocası, DonanımArşivi, ModartPC cart curt.
Bunların instagram, youtube bildirimlerini açacaksın.
Paran hesabında paranı hazır tutacaksın.
Saati bekleyip alacaksın.
Ben böyle yaparak şükür aldım.
Sen de yap ve al.
Yok hocam anlamıyor.Bunu diyene en alfa sensin falan diyor.:D

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hüdalfa Yücel
Yok hocam anlamıyor.Bunu diyene en alfa sensin falan diyor.:D
Hala burda olmanıza şaşırıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/urun/1900...dr6-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

Bunu alabilirsin bütçeyi biraz daha artırıp istersen başka da atabilirim rx6600 lü fln
Güzelmiş sistem peki gaming gene ne kadar guvenebiliriz çok fazla kötü yorumunu gördüm

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
Stok bulamıyorum falan demeyeceksin.
Belli kanallar var zaten PC Hocası, DonanımArşivi, ModartPC cart curt.
Bunların instagram, youtube bildirimlerini açacaksın.
Paran hesabında paranı hazır tutacaksın.
Saati bekleyip alacaksın.
Ben böyle yaparak şükür aldım.
Sen de yap ve al.
reis stok gerçekten bulamıyorum hani o çok bekle al dediğiniz sistemlerin ikisinde de ilk saniye girdim sepetten geri dönmek zorunda kaldım ve günlerdir o kadar iyi olmasa bile 12k bütçeye 2060'lı sistem arıyorum ama o bile çıkmıyor şuan 12k bütçeye adam gibi bir şey yok arkadaşıda anlamak gerek 3050li sistemler bile 13 14k fiyata çekilmiş

Güzelmiş sistem peki gaming gene ne kadar guvenebiliriz çok fazla kötü yorumunu gördüm
yok reis alınmaz 3050li sistem 14kya saçmalama

Pchazir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Alper acar
Kardeş YouTube kanallarına bakman lazım mesela hangi sitede çıkacak sistem adres kayıt falan hazirla sistem çıkınca hemen sepete ekle ödemesini yap finish

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Hüdalfa Yücel
reis stok gerçekten bulamıyorum hani o çok bekle al dediğiniz sistemlerin ikisinde de ilk saniye girdim sepetten geri dönmek zorunda kaldım ve günlerdir o kadar iyi olmasa bile 12k bütçeye 2060'lı sistem arıyorum ama o bile çıkmıyor şuan 12k bütçeye adam gibi bir şey yok arkadaşıda anlamak gerek 3050li sistemler bile 13 14k fiyata çekilmiş

yok reis alınmaz 3050li sistem 14kya saçmalama
Bende 2060 sistem arıyorum bulursanız banada haber verirseniz sevinirim. 😊

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Shoto Todoroki

Gaming gen güvenilir dost Kayaoğluyla anlaşmalı zaten bu sistem aslında baya kişi biliyo bilmemene şaşırdım ama yinede çok acelen yoksa bu sistemi almanı çok önermem acelen varmış gibi göründün o yüzden bunu attım Gencer gaming de gen 3 sistemine veya gen 2 sistemine bakmanı öneririm

Yinede bence YouTube yi takip et 3060 lı sistem alabilcekken 3050 almak saçma olur

myasin18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Yasin Aydın
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayarlar

Gaming den korkmana gerek yok ben mağazayı ziyaret ettim ayrıca klavye ve mouse aldım o konuda için rahat olsun ama beklemeni tavsiye ederim , elbet şans bizim yüzümüze güler , @Abdullah Hacıgül yakında sistem çıkarır gibi beklemede kal biz gibi

wingo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semih t
1 ayı geçik süredir pc araştırıyordum bakmadığım site izlemediğim video kalmadı ama youtuberlerin yaptığı sistemler gerçekten çok indirimli oluyor 4gün önce galiba ModArtın topladığı pcyi aldım sabrediceksin eğer ucuza ve güzel bir şey almak istiyorsan.

Sistemde rtx3060 ryzen 5600 var diğer parçalarda sıkıntı yok fiyatı 11.500 yani söyleyeceğim eğer o fiyata güzel pc almak istiyorsan sabırlı olman youtube videoları izle sistem topladıklarında kapmaya çalış.

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Cefika
Hocam elimde bütçenize uygun bir sistem mevcut inceleyin isterseniz. Çoğu parçası sıfır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,331
Üyeler
153,373
Son üye
eirene780
Top Bottom