Neler Yeni

Çözüldü✓ 12400F İşlemci ile Uyumlu Hava Soğutucu Önerisi

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Meraktan soruyorum stok soğutucusu yeterli gelmiyor mu ?
Almayı düşündüğüm işlemciydi.
Stok soğutucusu yetmiyor malesef YouTubeden bakabilirsin.
Ben Teknobiyotikten paraya kıyıp Arctic Freezer 34 eSports Duo aldım. LGA1700 kiti ile gelicek. Daha öncede kullandığım sogutucuydu. Efsanedir. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca konu kapanabilir. Vakit ayırıp öneri yapan herkese teşekkür ederim.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
bu stok soğutucular madem yetersiz neden kutu içine koyuyorlar anlamış değilim koymasınlar kardeşim 5-10 dolar daha ucuza alırız işlemciyi sanki marifetmiş gibi koyuyorlar.. ufak bir sesleniş yaptım pardon.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
bu stok soğutucular madem yetersiz neden kutu içine koyuyorlar anlamış değilim koymasınlar kardeşim 5-10 dolar daha ucuza alırız işlemciyi sanki marifetmiş gibi koyuyorlar.. ufak bir sesleniş yaptım pardon.
Çünkü işlemciyi aldığı zaman sogutucu için parası olmayabilir insanın idarelik koyuyorlar. Fark ettiyseniz üst seviye işlemcilerde soğutucu olmuyor çünkü bunu alan adam soğutucusunu da alır diyorlar. :) Kaldı ki üst seviye işlemcileri bu tip stok sogutucular sogutamaz. Hadi bı şekilde sogutacak soğutucu yapıp koydular diyelim maliyet artıyor.
Orta seviye ve giriş seviye işlemcilerde idare ettiriyor en azından.
Ama bütçe varsa güzel bir hava soğutucu gayet güzel olur.

charungns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Harun Güneş
Soğutucu olmadan çalıştıramazsın pc birkaç saniye sonra kendini kapatır ısınmadan dolayı hatta yakabilirsin de ondan dolayı idarelik koyuyorlar

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
T6

bu stok soğutucular madem yetersiz neden kutu içine koyuyorlar
Tray da satiliyor oylede alabilirsin

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
T6

Tray da satiliyor oylede alabilirsin
T6 lga 1700 destekli olduğuna eminmisiniz

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
T6 lga 1700 destekli olduğuna eminmisiniz
Teknobiyotikten satın alırsanız LGA1700 kiti ile gönderiliyor. Bunun simsiyah olanını sipariş ettim ben. Teknobiyotik Arctic'in resmi disbürtörü mesela MX-4 macunu da buradan alırım ben.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
Teknobiyotikten satın alırsanız LGA1700 kiti ile gönderiliyor. Bunun simsiyah olanını sipariş ettim ben. Teknobiyotik Arctic'in resmi disbürtörü mesela MX-4 macunu da buradan alırım ben.
Siz snowman t6 mi aldınız ben anlamadim

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Siz snowman t6 mi aldınız ben anlamadim
Hayır hocam Arctic Freezer 34 eSports Duo satın aldım. Daha öncede kullandığım soğutucu olduğu için, bildiğim ürünü satın almak istedim. Bide LGA1700 kitini de gönderiyor Teknobiyotik. Bu sebepten bunu seçtim. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,048
Üyeler
156,718
Son üye
neymarjr3434
Top Bottom