Neler Yeni

125 CC Otomatik Motor önerisi?

FIRTlNA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Korhan KÖROĞLU
mecbur kalınmadıkça alınmamalı diye düşünüyorum hele ki aynı paraya kymco yada sym bulunabiliyor iken.
2.el 30bin km de ilk sahininden bakımlı ama düşmesi var 2023 pcx alınır mı? sıfır kanuni seha 125 yada ikünci elde sıfıra yakın jetx de alınabiliyor bütçemlr

GirayHan

80+ Gold
2.el 30bin km de ilk sahininden bakımlı ama düşmesi var 2023 pcx alınır mı? sıfır kanuni seha 125 yada ikünci elde sıfıra yakın jetx de alınabiliyor bütçemlr
yan yatmış motor alınır. kazalı motor alınmaz. almadan yetkili serviste inceletirsin. ayrca kanuni'yi unut :) çinlilerden uzak durmaya çalış yukarıda da söyledim. jetx al keyfine bak. çinin makyajı güzeldir ama ağlayınca makyajı akan kadınlar gibi bir süre sonra motor yoruldukça kozmetikten eser kalmaz. makyaja kanma. bu çinlilerin pazarlama politikasıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ömer Umut Mermer
yan yatmış motor alınır. kazalı motor alınmaz. almadan yetkili serviste inceletirsin. ayrca kanuni'yi unut :) çinlilerden uzak durmaya çalış yukarıda da söyledim. jetx al keyfine bak. çinin makyajı güzeldir ama ağlayınca makyajı akan kadınlar gibi bir süre sonra motor yoruldukça kozmetikten eser kalmaz. makyaja kanma. bu çinlilerin pazarlama politikasıdır.
Hocam bir şey sorucam yıllardır motor sürdüğünüz için bunu size sorabilirim. Niye otomatik vitesli naked tarzı motorlar üretilmiyor? Yani vardır da illaki de ben çok bilgim yok mesela Yuki Hammer dışında var mı sizin bildiğiniz? Yani benim istediğim görüntü olarak scooter görünümlü olmasın anlamışsınızdır ne demek istediğimi zaten şuan ehliyet fiyatları yüksek olduğu için motor ehliyeti alamam maalesef. Eğer ilerde alırsam da dipnot olarak başlangıç olarak hangi motoru önerirsiniz? Yani benim istediğim otomatik 125cc motor Kanuni seha veya Yuki hammer tarzında görünümlü motorlar.

Son düzenleme:
Top Bottom