Neler Yeni

13.999 TL’ye RTX 3070li Sistem! [Modart M1]

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
Stokta kalmamış... Sad :(

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,870
İsim
Bilal Tepe

levon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Levon Turaç
Levon öncelikle hoş geldin herkese hayırlı bayramlar.

Bu dediğin şeyin ne yazık ki insanların gözünün yaşına bakmadan direkt yapan birisin.
bu videoda benim nasıl bir çalışma disiplinim olduğunu bilmediğin için bana sallamışsın senin yapını biliyorum hayır sana demedim diyeceksin ama bunlar benim genel olarak kullandığım cümleler ve video yorumlarında da zaten izleyiciler belirtmiş.

Çalıştığın yere sorabilirsin ben yeri geldi sunulan fiyatı beğenmediğim için sistemleri iptal ettim yeri geldi haftalarca "100TL indirmek için" kavga ettim bunu neden yaptım? gerçekten de Donanım Arşivi sistemlerinin fiyatının o denli iyi olmasının birinci sebebi benim. Demişsin ya öyle bir dünya yok bu laflar yalan bir gün yanıma gelirsen yazışmalarımı sana gösteririm öyle bir dünyanın nasıl olduğunu görürsün.

Sana daha öncede söyledim ben samimiyetine inanmıyorum, sana bu zamana kadar kötülüğüm değil hep yararım dokundu bunların neler olduğunu belirtmeyeceğim ama çok ısrar edersen söylerim lakin sen hep Donanım Arşivi'nin karşısında olan ne kadar insan varsa hep onları destekledin.

Allah yolunu açık etsin sistemlerine karışmam etmem ama beni olaylarınıza dahil etmeyin rica ediyorum, edersen aşağıdaki bu yorumu yapmam lazım;

Aynı hafta benim senden daha ucuza sunduğum sistemde daha iyi bir işlemci ve işlemciye ek bir de sıvı soğutma mevcut falan filan.

buna yorum bile yapmıyorum

Eğer senin sistemlerin DA Forumda oldukça beğeniye sahipse bana neden herkese açık bir platformda DA Forum'da sistemlerime geçiriyorlar diye yorum yazdın? orada öyle dedin burada böyle ilginç

Tamamiyle yanlış bir düşünce eğer konu buysa 1080P 360Hz monitör incelemeyeceksin sen 360FPS'yi nerede almayı planlıyorsun sadece CSGO'da mı? darboğaz hakkında doğru bir bilgiye sahip değilsin ne yazık ki ve buna rağmen darboğaz hakkında doğru bilgi veren kişilerede videolarında geçirmeyi çok seviyorsun mesela bunu bana yaptın.

Süreci anlatayım;
Ben RTX 3060 testlerinde 1080P'de Ryzen 5 3600'ün darboğaz yaptığını gösterip Ryzen 5 5600X kullanın tavsiyesinde bulundum sen ise benden sonra yayınladığın Ryzen 5 3600 + RTX 3060 lı sistemine zarar gelmesin diye açık açık bana videonda haksız olmana rağmen geçirdin. hemen o videoyu aşağıya bırakıyorum;

Benim bir önceki videomun üzerine Ryzen 5 3600, RTX 3060'ı rahatlıkla besleyebiliyor diyen bir arkadaşsın ve burada hile olarak yapımcısının 1000FPS vaadettiği Doom Eternal testi yapıyorsun :) sana değil ama senden yanlış bilgi edinen kişileri aydınlatmak için de bir sonraki yaptığım içerikten bir görseli aşağıdaya bırakıyorum. Darboğaz hakkında bildiklerin tamamiyle yanlış ne zaman öğreneceksin merak ediyorum.

Kaynak:

Alıntıyı görüntüle

Ryzen 5 3600 + RTX 3060 sisteminde yaptığın yorumu da aşağıya bırakıyorum; çok az darboğaz var bokunu çıkarttılar diye bahsettiğin darboğaz seviyesi yukarıda da gözüktüğü gibi %20'ye yakın bir darboğaz seviyesi gerçek veriler ile konuşup sadece testlere göre konuşup bilgi aktardığımız için biz bokunu çıkartmış oluyoruz. Sırf sisteme laf gelmesin diye RTX 3060 için 4K ULTRA ekran kartı diyorsun :)

Alıntıyı görüntüle

Bir diğer yorumunu da aşağıya bırakıyorum; Olayın 6 çekirdek olmadığını olayın MİMARI olduğunu bu sisteminde anlamışsındır sanırım yoksa insanların 3600'den 8 çekirdekli işlemciye değil daha iyi mimarili 6 çekirdekli mesela 5600X'e geçmesi yeterli.

Alıntıyı görüntüle

Hani bu arada sistemleri e-ticaret siteleri kurguluyormuş ya iyi yaparsa kurgular yapamazsa ben yaparım bu Ryzen 5 3600+RTX 3060'lı sistem bana da teklif edildi işlemciyi fiyatı değiştirtmeden Ryzen 5 5600X yükseltip sıvı soğutma ekleten kişi benim, insanların emeklerine bu kadar çamur atmak için yarışmayın.

Ha bu konulara girmezdim vaktim de yok ama iyi niyetle yapılan işe karşı sen tamamiyle yanlış ve hatalı veriler ve bilgilerle bokunu çıkarttılar abarttılar bilmiyorlar tarzında yaklaşıp burada bir de hiçbir şey yokmuş gibi sevgi demetleri dağıtmaya çalışırsan olmaz.

RTX 3070 falan evet bunlar 2K üstü kartlardır ama unutmamak lazım her yeni oyunda grafikler ağırlaşır ve zamanla yeni ağır oyunlar oyunu 1080P açmaya hazır olmalıdır işlemci tercihi çok önemli ama bence de uzun süre 3070 2K ekran kartı içindir ama RTX 3060 asla öyle bir kart değil günümüzün 1080P 144Hz kartıdır. Bunun sadece ben değil dünya daki tüm büyük yayıncılar bu şekilde söyler.

Kısacası benden örnek vermeyin beni konularınıza dahil etmeyin siz size düşmanlık yapanların yanında oldunuz size iyilik yapanların karşısında oldunuz belki de itopya ile yaptığınız bu sistem benim sayemde yapılmıştır :) sevgiler...
Tamam Abdullah kardeşim Sonuna Kadar Haklısın KRALSIN :) :)

YiğitAysul

80+ Silver
kardeşim göster bana 9 k ya rtx 3070 ti o zaman amazondaki dışında.
Vardı diyorum cahil misin hem neredeyse gaming gecesinde her haf
ta 9500 iniyor
Naparsan yap sistemi aliyon mu almiyon umrumda değil fiyatı çok iyi hadi al

YiğitAysul

80+ Silver

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,870
İsim
Bilal Tepe
Bitti mi bakmadım iyi bazı cahillere mesaj yazmak zorunda değilim artık
Değilsin tam bir fp idi fiyatına göre zorlamaya gerek yok adam fiyatına göre iyi sistem yapmış o fiyata ŞUANLIK yoktu ilerisini bilemem @levon eline sağlık hocam

YiğitAysul

80+ Silver
Değilsin tam bir fp idi fiyatına göre zorlamaya gerek yok adam fiyatına göre iyi sistem yapmış o fiyata ŞUANLIK yoktu ilerisini bilemem @levon eline sağlık hocam
Sistem fena değildi alınabilirdi fakat niye beyaz ekran kartı kullanmış yada kullaniyorsa en azından beyaz kasa beklerdim

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,870
İsim
Bilal Tepe
Sistem fena değildi alınabilirdi fakat niye beyaz ekran kartı kullanmış yada kullaniyorsa en azından beyaz kasa beklerdim
Bu fp sistemler stokta kalan veya stokta fazla olanları kullanarak oluyor yani fiyat uyguna gelsin diye anlaşma yapılıyor kâr amacı azalıyor ve biz oyunculara sunuluyor diye biliyorum o yüzden parçalar bu şekilde olmuş olabilir

Top Bottom