Neler Yeni

13.999 TL’ye RTX 3070li Sistem! [Modart M1]

levon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Levon Turaç
Değilsin tam bir fp idi fiyatına göre zorlamaya gerek yok adam fiyatına göre iyi sistem yapmış o fiyata ŞUANLIK yoktu ilerisini bilemem @levon eline sağlık hocam
Öncelikle teşekkür ederim sağol.
Valla elimizden geleni yaptık. Stok yok diye sistemde kusur arayanlar başladı ama biz şu an aynı sistemi devam ettirebilir miyiz diye plan yapıyoruz. Diğer bileşenlerde stok var tek eksik ekran kartı.
Şu an bu sistemin stoğu bitti diye laf edenler umarım stoğu tekrar getirdiğimizde sisteme sahip olamazlar diye Allaha Dua ediyorum. O kadar net yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem fena değildi alınabilirdi fakat niye beyaz ekran kartı kullanmış yada kullaniyorsa en azından beyaz kasa beklerdim
Merhaba çok doğru haklı bir isyan sonuna kadar hak veriyorum.
Ama elde olan 3070 ti stoğu belli idi ilk baş aynı kasanın yani 4000X RGB nin beyazını koyacaktık malesef beyaz kasa da stok çok azdı. İlk baş dedik beyaz yapalım sonra siyaha çeviririz fakat oda etik olmaz.
Beyaz kasa ile alamayanlar küfür ederdi arkamızdan.
O yüzden hiç insanların aklını bulandırmayıp stoklar dahilinde mümkün olan ve fiyatı en aşağıya çekecek şekilde şekilde sunmak daha mantıklı idi 😊

Son düzenleme:

YiğitAysul

80+ Silver
Valla elimizden geleni yaptık. Stok yok diye sistemde kusur arayanlar başladı ama biz şu an aynı sistemi devam ettirebilir miyiz diye plan yapıyoruz. Diğer bileşenlerde stok var tek eksik ekran kartı.
Şu an bu sistemin stoğu bitti diye laf edenler umarım stoğu tekrar getirdiğimizde sisteme sahip olamazlar diye Allaha Dua ediyorum. O kadar net yani.

Ama elde olan 3070 ti stoğu belli idi ilk baş aynı kasanın yani 4000X RGB nin beyazını koyacaktık malesef beyaz kasa da stok çok azdı. İlk baş dedik beyaz yapalım sonra siyaha çeviririz fakat oda etik olmaz.
O yüzden hiç insanların aklını bulandırmayıp stoklar dahilinde mümkün olan ve fiyatı en aşağıya çekecek şekilde şekilde sunmak daha mantıklı idi 😊
Elinize sağlık , daha iyi olurdu ama stoklar her zamanki gibi işlerin gidişatını bozuyor

EfoWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Süleyman Efe Erdoğmak
İlgilendiği Kategoriler
İç Donanımlar, Çevre Birimleri, Cep Telefonları, Konsollar, Ağ Sistemleri

Peki sizce GIGABYTE B550M S2H yerine GIGABYTE B550M DS3H tercih edilmeli mi? Stoğa girer girmez emin olup almak istiyorum.

ErselMert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ersel Mert
Instagram
@erselmert
Twitter
erselmert
Top Bottom