Neler Yeni

13 yaş para kazanma için ne yapabilirim?

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Muhammet Çağrı
maddi durumumuz iyi ama babam oyuna para yatırma ve oyun almaya karşı.onun dışında da en azından kendi harçlığımı çıkarmak istiyorum hafta sonralı müsaitim yapabileceğim aktiviteler nelerdir?(aktiviteden kastım çalışma değil bilgisayardan yapabileceğim işler olursa iyi olur.) (ücretsiz olursa iyi olur)
Mesaj otomatik birleştirildi:

logo tasarımı geçmişim var az da olsa 8 yaşında banner yapmışım komik gelebilir
1710278126615.png

Son düzenleme:

Loading...

80+ Silver
maddi durumumuz iyi ama babam oyuna para yatırma ve oyun almaya karşı.onun dışında da en azından kendi harçlığımı çıkarmak istiyorum hafta sonralı müsaitim yapabileceğim aktiviteler nelerdir?(aktiviteden kastım çalışma değil bilgisayardan yapabileceğim işler olursa iyi olur.) (ücretsiz olursa iyi olur)

logo tasarımı geçmişim var az da olsa 8 yaşında banner yapmışım komik gelebilir Alıntıyı görüntüle
Alıcısı yok ki bunların.
Bunun yapımı YouTube de var hatta 😀
Kendin bişiler çıkartabiliyorsan bu güzel bir şey.
Ama çok beleşci adamlarla karşi karşıya kalıcaksın haberin olsun.

Ben Hobi olarak yapıyorum tasarım işini.
Senin gibi paraya dökmeye çalıştım fakat dökemedim.Uğraşmakta istemedim fiyattan kaçan heriflerle.

Önerilerim:

Behance de yaptığın tasarımları sergileyebilirsiniz bu bence aşırı önemli.
Ben sayfaya özenmiyorum yaptıkça dümdüz atıyorum.Ama bunu unutma mutlaka güzel ve düzenli gözükmeli.Başkalarin projeleri bakarsan anlarsın ne demek istediğimi.

Bunu yaparsan senin için avantaj olur.

Fivem-Mta sunucuları gibi yerlerde tasarımcı ararlar genelde özellikle fivem de.
Yeni açılan sunucu ve sahibi cimri değilse senin için güzel olur.

Herhangi bir Kulübün tasarımlarını da yapabilirsin.
Hepsi senin neler yapabileceğine bağlı

Son düzenleme:

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
logo tasarim ile bi para gelmez ucretsiz dagitsan yine almazlar video edit gibi islerle ugrasirsan kazanabilirsin

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,297
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
tasarım masarım boş iş, 5 sene yaptım profesyonel olarak, inan sadece maddi geliri olsuğu için yaptım. İnsan dördüncü beşinci yapışından sonra zevk almıyor. Ancak şu an 4 işle uğraşıyorum memnunum mesela ve gelir getiriyor.

TamerKs

80+ Silver
Dropshipping

Buradan kurslara başla

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten

logo tasarımı geçmişim var az da olsa 8 yaşında banner yapmışım komik gelebilir Alıntıyı görüntüle
Oyuna para yatırma kardeşim boş iş bunlar daha gençsin ayrıca çalışmaya kalksan sana az para verirler boşver 2 kuruş için otur oturduğun yerde

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Muhammet Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyuna para yatırma kardeşim boş iş bunlar daha gençsin ayrıca çalışmaya kalksan sana az para verirler boşver 2 kuruş için otur oturduğun yerde
çalışma demedim pc ile yapılabilecek dedim ve gençlikle alakası yok hevesim var.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
çalışma demedim pc ile yapılabilecek dedim ve gençlikle alakası yok hevesim var.
PC ile çalışmak için gereken donanımlara sahipmisin kardeşim yazılım vs biliyormusun anca öyle kazanırsın diğer türlü inkansıza yakın

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Muhammet Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PC ile çalışmak için gereken donanımlara sahipmisin kardeşim yazılım vs biliyormusun anca öyle kazanırsın diğer türlü inkansıza yakın
İmzadaki sistem var 4070 var yazılım öğreneceğim bi abim de var teşekkürler yorumun için

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
İmzadaki sistem var 4070 var yazılım öğreneceğim bi abim de var teşekkürler yorumun için
Sağolasın dostum ama dediğim gibi bu yaşlarda kendine dışarıda çalışmak için bir iş bakma çok hakkını yerler

ibrahimua

80+ Bronze

Kral git hüptrik al okulda sat. Ben yapardım 15 kuruştan alır 3 ü 1 liradan satardım felaket harclık cıkıyordu.

Top Bottom