Neler Yeni

1300 TL klavye ve mouse önerisi

LAYZER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa çağan
Arkadaşlar klavye ve mouse için 1300 TL bütçem var genelde fps oyunları oynuyorum elim 19-20cm claw ve palm olarak tutuyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,530
İsim
Oğuz Oğuz
Asus rog strix scope rx alabilrisin incehesaptan 1k’ya
Kalan 400₺’ye de rival 3 wireless

AydNn

80+ Bronze
Hocam Asus rog strix scope rx şuan 2.2k tahmini ne zaman indirime girer
herkese aynısını bıkmadan usanmadan yazmaya devam edeceğim el işi becerin falan normal e yakın bir şeyse kendin topla klavyeni hemde model d alsan mouse olarak 850-900tl bütçen oluyor

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,530
İsim
Oğuz Oğuz
Böyle büyük ellere sırf kendin kullanıyorsun ve memnunsun diye sürekli rival 3 önerme lütfen.
Nedeninin anlatır mısın?
Büyük eller için tam oturuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

herkese aynısını bıkmadan usanmadan yazmaya devam edeceğim el işi becerin falan normal e yakın bir şeyse kendin topla klavyeni hemde model d alsan mouse olarak 850-900tl bütçen oluyor
Aliexpress xd

HYÇ35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
HYÇ
Low profil düşünürsen Msi gk50 aldım güzel bir klavye. Biraz yay sesi mevcut fakat indirimde denk gelebilirsen fiyat/performans hale gelebiliyor. Ben indirimde 500 liraya aldım İncehesap'tan

LAYZER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa çağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hem o konular hakkında pek bilgim yok hem de o kadar uğraşmak istemiyorum öneriniz için teşekkürler

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Buğra
Arkadaşlar klavye ve mouse için 1300 TL bütçem var genelde fps oyunları oynuyorum elim 19-20cm claw ve palm olarak tutuyorum önerileriniz için şimdiden teşekkürler
mouse olarak deathhader v2 önerebilirim büyük el için en iyi alternatif

AydNn

80+ Bronze
Hem o konular hakkında pek bilgim yok hem de o kadar uğraşmak istemiyorum öneriniz için teşekkürler
mouse önereyim o zaman küçük olarak model d- büyük olarak rival 600 veya ütçeni aşıyor ise g305 orta halli olarakda aerox 3 model d

LAYZER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa çağan
mouse önereyim o zaman küçük olarak model d- büyük olarak rival 600 veya ütçeni aşıyor ise g305 orta halli olarakda aerox 3 model d
Rival 600 benimde aklımda vardı fakat kauçukları sıkıntı çıkartıyor diye duymuştum çok rahatsız eder mi?

AydNn

80+ Bronze
Nedeninin anlatır mısın?
Büyük eller için tam oturuyor.

Aliexpress xd
hocam öyleşeyleri oralardan alacaksak gamepower var zaten ne gerek kaldı onca zahmete o.O2 neyse işin şakası ancak çoğu yutdışısitesi (örnek amazon) satıyor böyle şeyleri bende amerikaya gittiğimde toplamıştım zaten

Rival 600 benimde aklımda vardı fakat kauçukları sıkıntı çıkartıyor diye duymuştum çok rahatsız eder mi?
arkadaşım kullanıyor sıkıntı yaşamadı

bi düşünün bence ben kullanıyorum custom mechanical bende 160 dolardı galiba öyle bir şey yapıyordu gayet güzel çalışıyor ve çoğu 200 dolalık klavyeleerdende güzel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,843
Üyeler
153,946
Son üye
edipa.
Top Bottom