Neler Yeni

Yardım 1300 TL mouse önerisi

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yücel İsra TEMİR
-Kablosuz istiyorum, kronik sorunu olmasın.
-Bundan 1-2 hafta önce konu açmıştım ve Fury Z aldım, şuan iade ettim gıcırdama sesi ve tuşun sanki çıkacakmış gibi hareket etmesinden dolayı.
bunlar benim bulduğum.
-Bunların arasından Lamzuyu beğendim ama çok pahalı onun harici Glorious O da güzel onu almayı düşünüyorum kullanan varsa biraz detaylı anlatırsa yaşadıklarını mutlu olurum.
-Birde Pwnage ultra kullanan varsa nasıldır ?

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Ömer Murat KARACA
Cooler Master MM731 tavsiye ederim.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Model o Wireless derim. Aklına takılan tüm soruları cevaplayabilirim.

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yücel İsra TEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
M O da yaşanan sorunlar varmış sende herhangi bir sorun var mı ??
Nasıl sorunları varmış, ben 1 aydır kullanıyorum arkadaşımdan aldım, arkadaşım da 6 aydır kullanıyordu.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Ömer Murat KARACA
M O da yaşanan sorunlar varmış sende herhangi bir sorun var mı ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

güncel kullanıyorsan deneyimlerini yazarmısın ??
1 senedir kullanıyorum. Tekerlek takılma yapmaya başlamıştı garantiden temizleyip gönderdiler düzeldi. Harici hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım. Kabloludan farksız çalışıyor. Sensörü, hissiyatı iyi. Ayrıca piyasadaki en hafif wireless mouse kendileri, hemde deliksiz yapıda. Bu yüzden malzemesi biraz ince gelebilir.

Ekler

• 20221205_001004.jpg
    20221205_001004.jpg
    1.8 MB · Hit: 51
  • Beğen
Reaksiyonlar: isra

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yücel İsra TEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 senedir kullanıyorum. Tekerlek takılma yapmaya başlamıştı garantiden temizleyip gönderdiler düzeldi. Harici hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım. Kabloludan farksız çalışıyor. Sensörü, hissiyatı iyi. Ayrıca piyasadaki en hafif wireless mouse kendileri, hemde deliksiz yapıda. Bu yüzden malzemesi biraz ince gelebilir.
Çok teşekkür ederim deneyimlerini paylaştığın için aklımda bu mouse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl sorunları varmış, ben 1 aydır kullanıyorum arkadaşımdan aldım, arkadaşım da 6 aydır kullanıyordu.
Bazı konuların altında okuduğum yorumlar da insan lar Switch lerden dolayı yakınıyor. Tıklama sorunları falan varmış ,Switch ler pek beğenilmiyor kısaca.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Bazı konuların altında okuduğum yorumlar da insan lar Switch lerden dolayı yakınıyor. Tıklama sorunları falan varmış ,Switch ler pek beğenilmiyor kısaca.
Bendeki cihaz 7 aylık ve aşırı valorant ve csgo oynandı. Belki 7 ayda 1500 saat oynandı. Ama halen tık dediği yok.

• Beğen

pc ustasi1

80+ Silver
bne
-Kablosuz istiyorum, kronik sorunu olmasın.
-Bundan 1-2 hafta önce konu açmıştım ve Fury Z aldım, şuan iade ettim gıcırdama sesi ve tuşun sanki çıkacakmış gibi hareket etmesinden dolayı.
bunlar benim bulduğum.
-Bunların arasından Lamzuyu beğendim ama çok pahalı onun harici Glorious O da güzel onu almayı düşünüyorum kullanan varsa biraz detaylı anlatırsa yaşadıklarını mutlu olurum.
-Birde Pwnage ultra kullanan varsa nasıldır ?
10 tl lik mouse kullanıyom çok rahat valorant 100 fps ;)

• Beğen

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yücel İsra TEMİR
Bendeki cihaz 7 aylık ve aşırı valorant ve csgo oynandı. Belki 7 ayda 1500 saat oynandı. Ama halen tık dediği yok.
oke teşekkür ederim şuan Aklımda model o wireless var. Peki indirime düştüğünü falan görüyormusun ?? incehesapta falan ??

zuWun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MY
Dostum mouse konusunda vereceğim tek tavsiye; bu fiyatlarda alacağın tüm mouselarin sensör, click performanslari üç aşağı beş yukarı performans bakımından aynı olacak, bu nedenle el boyutun tutuş şeklin, şuan kullandığın mousetan yola çıkarak şekil ve büyüklüğüne karar vermen en doğru seçimi verecektir. Bu bilgileri paylaşırsan mouseta onerebilirim.

• Beğen

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
oke teşekkür ederim şuan Aklımda model o wireless var. Peki indirime düştüğünü falan görüyormusun ?? incehesapta falan ?
Rica ederim, model o biraz zor indirme düşer. Ama biraz bekleyebilirsiniz. Belki bugün incehesapta olan cuma indirmlerinde olur. Ufak bir fotosu ekte :)

Ekler

• EB9B834C-FF00-4EB4-BCDC-89E807725FAE.jpeg
    EB9B834C-FF00-4EB4-BCDC-89E807725FAE.jpeg
    810.1 KB · Hit: 45
  • Beğen

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,013
İsim