Neler Yeni

Yardım 13600KF e hangi ekran kartı alınmalı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Fiyatlar uçuk olmasa beklemeyeceğim. Ama indirim bekliyorum şuan.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
ozan başaran
dlss senin için aşırı önemli değilse dlssi açmadan yaşayamazsan 4070 super al parana değer veriyorsan çöpe atmak istemiyorsan 7900gre al

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
dlss senin için aşırı önemli değilse dlssi açmadan yaşayamazsan 4070 super al parana değer veriyorsan çöpe atmak istemiyorsan 7900gre al
Fan boy değilim hatta AMD taragtaeıyımdır çoğu zaman ancak artık saf güç yetmiyor maalesef. Karlardaki yapay zeka da çok önemli. Nvidia her zamanki gibi vram konusunda çok cimri. AMD ise yapay zeka açığını bol vram ekleyerek kapatıyor. Arada kaldım ama büyük ihtimalle Nvdia tarafından gidicem.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
ozan başaran
Fan boy değilim hatta AMD taragtaeıyımdır çoğu zaman ancak artık saf güç yetmiyor maalesef. Karlardaki yapay zeka da çok önemli. Nvidia her zamanki gibi vram konusunda çok cimri. AMD ise yapay zeka açığını bol vram ekleyerek kapatıyor. Arada kaldım ama büyük ihtimalle Nvdia tarafından gidicem.
hocam oyun için nvidia ile amdyi ayıran tek şey ray tracing performansı, rt açarım derseniz nvidia açmam derseniz amd kesinlikle

RandyRozz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Cemal

Bu iki modele bakabilirsiniz o işlemci için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hasan Berk
Hocam sistemi iade edip baştan kurmayı düşünüyorum. Var mı önerdiğiniz bir sistem?

Top Bottom