Neler Yeni

13700k 4080 oc sistem için eksik parça tavsiyeleri

DracheN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
.
Teşekkür ederim sağolun. Burada isteyen bütün kardeşlerimize de nasip olsun. Babam küçükken almazdı, şimdi iş güç olunca kendimiz alalım dedik. Fakat zaman ve heves konusu eskisi gibi değil :)
Aynı durumdayız. Küçükten beri hep hayalimdeki sistemi toplama hevesim vardı. Ben de 1080P için Z790 Tomahawk 13600KF RTX 4070 sistem topladım, henüz montajı yapılmadı. Umarım sorun yaşamadan uzun ömürlü bir sistem olur. :)

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Teşekkür ederim sağolun. Burada isteyen bütün kardeşlerimize de nasip olsun. Babam küçükken almazdı, şimdi iş güç olunca kendimiz alalım dedik. Fakat zaman ve heves konusu eskisi gibi değil :)
İki gün sonra sen ekrana bakarsın ekran sana 😂 oynayacak oyun bulamazsın. Bu arada hangi monitörü alacaksın? Bana da lazım bi tane bi ara alayım diyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
emre eyiol
Aynı durumdayız. Küçükten beri hep hayalimdeki sistemi toplama hevesim vardı. Ben de 1080P için Z790 Tomahawk 13600KF RTX 4070 sistem topladım, henüz montajı yapılmadı. Umarım sorun yaşamadan uzun ömürlü bir sistem olur. :)
Benim 4080 kutusunda 3 haftadır duruyo, ps5 ve xbox sx 1,5 yıldır kutulu duruyor. Odayı yapayım sonra açarım dedim. Oda bitti şimdi de zaman kovalıyorum :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki gün sonra sen ekrana bakarsın ekran sana 😂 oynayacak oyun bulamazsın. Bu arada hangi monitörü alacaksın? Bana da lazım bi tane bi ara alayım diyorum
Doğru vallahi :) benim daha önceden gigabyte m28u monitörüm vardı. Ps5 ve xbox sx’i bağlarım diye hdmi 2.1 olan bi monitör arayışıyla bulmuştum. 4k 144hz. Onu kullanırım. Ama elime sağlam para geçtiğinde lg’nin oled monitörleri çıkmış ondan alırım :)

Top Bottom