Neler Yeni

1391 gündür işsizim.

grasdiyas

80+ Silver

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Olsası diğer insanlar küçüklükten başladı hep baya oldu ama enson orkun ışıtmak 9 sene felandı baya oldu ama 9 seneden fazladır
9 yaşında çektiğim videolara bakıyorum bazen harbi potansiyel vardı diye düşünüyorum şuan da var yapsam sabır ile bazı yerlere gelirim ama sınavı bir türlü kazanamadim içim rahat etmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
9 gün sonra 1400. gün doluyor. Şu anda 3.81 sene ediyor ondalıklı olarak. 28 Eylül'de 4. senem doluyor işsiz yaşamımda. 28 Eylül 2020'de YTÜ EHM'den mezun oldum. Sigortamı ödüyorum ama artık çalışmak istiyorum. Kim bilir, belki de hiç çalışmadan yaşlanacağım.
Etrafinda kimse yok mu yardimci olabilecek? Ailenle kalmiyor musun? Bir de sigortani nasil odeyebiliyorsun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
Ailemle kalıyorum, sigortam 6400 TL, bizimkilere pek koymaz. Ailem görece maddi durumu iyi bir aile, onlar olmasa kasiyerlik yapıyordum.
Yani kasiyerlik disinda bircok is kolu var. Illa kasiyerlik yapmak zorunda degilsin. Tabii bundan kastin sevmedigim bir isi yapmak ise o ayri. Galiba muhendislik ile ilgili bir is ariyorsun. Meslegin ile ilgili fabrika benzeri yerlere hic basvuru yaptin mi? Bulundugun bolgeden ziyade ulke genelinde is ararsan is icin il degistirebilirsin. Tamamen farkli bir il, farkli insanlar, farkli ortam, sana mental acidan iyi gelebilir.

Top Bottom