Neler Yeni

🔥İndirim 144 HZ 1 MS TN Monitör 1999TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafaenes
Hic iyi olmadi guzel indireme giren ips monitör olsa millet hic düşünmeden alir valla fiyatlar görünce pisman oluyorum daha onceden almadım diye

Zaris

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
İlgilendiği Kategoriler
SICAK FIRSATLAR
Monitörü geçen hafta bayramda sipariş vermiştim, dün elime geçti. Ölü piksel vb. gibi bir sorunu yok.

Yalnızca güç kablosu dandik sanırım, monitörü aşağı yukarı yapınca cazır cuzur ses veriyordu, korkuttu beni. İki monitörümün birden ekranının gidip gelmesine sebep oluyordu.

O güç kablosunu çıkarıp evde yedekte bir güç kablosu vardı onu taktım onunla kullanırken ne bir cızırtı ne ekranın kapanıp açılma sorunu var. Yani kablosu pek sağlıklı gelmedi bana. Belki bana gelen öyledir, size düzgün gelir bilemem.

Ayrıca ürünün tam anlamı ile 24" olmadığını söyleyebilirim, ki detaylı bakınca 23,6" olduğu yazıyor sitesinde, kendim de metreyle ölçtüm elimdeki diğer 24" monitörle arasında en ve boydan ortalama 1cm kadar küçük.

Kutudan sadece hdmi kablo çıkıyor, ben displayport kablo kullanıyorum 144hz sorunsuz alınıyor, nvidia gysnc kullanımında sıkıntı yok.

Monitörden çıkan ses oldukça yeterli bence, kısık değil, monitör güzel ses veriyor dışarıya.

Monitörün malzeme kalitesi ortalama, öyle aman aman kaliteli bir malzeme kalitesi yok. Tamamen fiyat performans olsun diye üretilmiş bir ürün olduğu çok açık. Çok yüksek bir beklenti içine girilmemesi lazım.

Kargo Netkargo diye bir yerden geldi, Çarşamba günü kargoya çıktı Cuma günü akşam üstü elime ulaştı. Yalnız kargonun pek fazla şubesi yok sanırım, gelen kurye de evi falan zor buldu hatta bir ara adres hatalı / teslim edilemedi diye sms geldi adamlara ulaşıp whatsapp'larına konum atıp öyle getirmelerini sağladım. Yurtiçi vs. gibi yaygın ağı olan bir kargo değil.

Bunun dışında almayı düşünen olursa sorularınızı yanıtlayabilirim. 144hz bir monitör için fiyat güzel açıkçası, bu özellikteki monitörlerin piyasada dip fiyatı 2500 liradan başlıyor. Sık oyun oynayan biri olarak TN panelden de oldukça memnun olduğum için aldım geçtim. Tercih meselesi yani kimisi VA tercih ediyor kimisi IPS... Sonuç olarak monitörü öneririm ama üstte yazdıklarımı da okumanızı öneririm.

Son düzenleme:

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Bunun fiyatı uzun zamandır böyle zaten

4ghost.cs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Metin s
2500 altı güzel bir IPS düsüsenix haber edin lütfen

KnightDavion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafaenes
Acaba yine düşerim yada Abdullah reis bir el atarmi bu işe
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkes suan monitör indirimi kovalıyor

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Çerçeveleri çok kalın gibi.

TahinPekmez

80+ Silver
Tn pişmanliktir
ASUS VG258Q kullanıyorum TN panel hiç pişman değilim. Wievsonic IPS vardı bundan önce. Kaliteli TN panellerde sıkıntı çıkmaz. Aralarında tabi fark oluyor ama hepsini yan yana koymak gerek. İnce ayardan sonra sıkıntı yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,818
Üyeler
152,966
Son üye
istare
Top Bottom