Neler Yeni

15.000 TL Laptop önerisi

fatihjr11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih TOPAL
Uzun yıllar sadece idari işlemlerde kullanacagım laptop önerir misiniz? Bütçe 15.000 tl. kaliteli bir şeyler olsun istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
işlemci olarak 7730u dan daha güçsüz. ama harici ekran kartı var ve 7730u nun dahili ekran kartından çok daha güçlü. ekran kartı kullanıcak uygulamalar ya da ara sıra oyun oynayacaksanız daha iyi olur. ekran kaliteleri aynı. birde attığınız modelde boş bir ram slotu var yani 16gb yükseltme yapılabilir. benim attığım modelde 8 gb 4+4 olarak sağlanmış 16gb a yükseltmek için ikisini birden değişmeiz gerekecek.

fatihjr11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih TOPAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemci olarak 7730u dan daha güçsüz. ama harici ekran kartı var ve 7730u nun dahili ekran kartından çok daha güçlü. ekran kartı kullanıcak uygulamalar ya da ara sıra oyun oynayacaksanız daha iyi olur. ekran kaliteleri aynı. birde attığınız modelde boş bir ram slotu var yani 16gb yükseltme yapılabilir. benim attığım modelde 8 gb 4+4 olarak sağlanmış 16gb a yükseltmek için ikisini birden değişmeiz gerekecek.
o zaman benim ki daha avantajlı olur değil mi?

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Uzun yıllar sadece idari işlemlerde kullanacagım laptop önerir misiniz? Bütçe 15.000 TL. kaliteli bir şeyler olsun istiyorum

Batarya Ömrü Gayet İyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,878
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
o zaman benim ki daha avantajlı olur değil mi?
aslında benim attığımın işlemcisi daha güçlü ve sanırım sizde daha çok işlemci kullanacaksınız. ama sizin attığınız harici ekran kartı ile oyunlarda falan daha iyi sonuç verir. ikisininde kendine göre artıları var siz karar verin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya Ömrü Gayet İyi
çok pahalı. o fiyata benim attığım ya da hocamın attığı daha iyi olur.

Top Bottom