Neler Yeni

15-18k arası 100hz ekranlı laptop önerebilecek olan var mı??

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Doğukan Barut
15-18k arası 100hz ekranlı laptop önerebilecek olan varsa beni çok mutlu eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Serkan karakaya
2.el gaming laptop dusunurmusun. Bide 60 herz benimki

Hermitus

80+ Bronze
Bu bütçedeki laptoplar hep 60hz neden böyle bir kriter koydunuz bu arada?
Mesaj otomatik birleştirildi:

120 hzmiş bu model https://tinyurl.com/4rtan92w

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Doğukan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece 100hz mi kriteriniz ve laptop'u nicin kullanacaksınız?
Hocam hatuna hediye alacağım, oyun oynamayı da seviyor benimle, diğer laptoplara baktım gerçekten özelikleri günümüz şartlarına nazaran f/p ama ekran 60hz o yüzden hem yüksek f/p hem de bir tık yüksek hz tercih etmek istedim :)

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Hocam hatuna hediye alacağım, oyun oynamayı da seviyor benimle, diğer laptoplara baktım gerçekten özelikleri günümüz şartlarına nazaran f/p ama ekran 60hz o yüzden hem yüksek f/p hem de bir tık yüksek hz tercih etmek istedim :)
Anladım hocam yalnız bütçenizi arttırmanız gerekebilir ve 2mele yönelmeniz gerekebilir çünkü o bütçede 100hz veya üzerinde sıfır laptop yok eğer bütçenizi arttırabilirseniz

Bu ürünleri önerebilirim 20k'ya rtx2050 ekran kartı var ama ben pek tavsiye etmiyorum en azından 3050 alabilirseniz çok daha uzun ömürlü olacaktır tabii ki bütcenizi yükseltemezseniz o zaman size tavsiyem 2.el'e yonelmeniz

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Doğukan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım hocam yalnız bütçenizi arttırmanız gerekebilir ve 2mele yönelmeniz gerekebilir çünkü o bütçede 100hz veya üzerinde sıfır laptop yok eğer bütçenizi arttırabilirseniz

Bu ürünleri önerebilirim 20k'ya rtx2050 ekran kartı var ama ben pek tavsiye etmiyorum en azından 3050 alabilirseniz çok daha uzun ömürlü olacaktır tabii ki bütcenizi yükseltemezseniz o zaman size tavsiyem 2.el'e yonelmeniz
bende mesela 24 inch monitör var ben bunu 60hz e çekince acayip kasıyor gibi hissediyorum. şimdi sorum şu size hocam;
15.6 inch 60hz ekran acayip kasıntı durur mu?

bende mesela 24 inch monitör var ben bunu 60hz e çekince acayip kasıyor gibi hissediyorum. şimdi sorum şu size hocam;
https://www.hepsiburada.com/acer-as...ilir-bilgisayar-nx-kn4ey-002-p-HBCV00006LVQEN aklımdaki cihaz da buydu dün yine buradaki arkadaşlar önerdi

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

https://www.hepsiburada.com/acer-as...ilir-bilgisayar-nx-kn4ey-002-p-HBCV00006LVQEN aklımdaki cihaz da buydu dün yine buradaki arkadaşlar önerdi
İyide hocam bu laptopda oyun oynayamazsınız ekran kartı dahili ekran kartı ve yeterli değil haberiniz olsun

Top Bottom