Neler Yeni

Yardım 150 TL TERMAL MACUN ÖNERİSİ

Musa Dinç

80+ Bronze
Bütçe
150
Ben geçen aylarda vatanın sitesinden zalman stc-8 aldım 50 TL ye ve g770 cihazıma sürdüm ilk başlarda tam yükte yüksek performans modunda 88 i asla geçmedi (fan çıkışı rahat değildi belki bi tık etkilemiş olabilir) ama git gide arttı sanki 20 TL lik macuna döndü gene sürdüm aynısı oldu sonra forumda araştırdım benim gibi bi arkadaşda yaşamış onada bu macun genel olarak masaüstülere daha uygun laptoplarda bu sorunlar görülebildiğini söylemiş bende parayı kıyıp beni 1-1.5 sene götürebilecek termal macun arıyorum ama iletkenliği fazla olsun mx-4 var ama iletkenli az .

APO JUMPER OC

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
...
İlgilendiği Kategoriler
yok

Musa Dinç

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelid gc alacağıma bence mx-4 alrıım bana iyi kaliteli laptopta sorun yaratmayacak macun lazım üsttteki beni üzer mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ben geçen aylarda vatanın sitesinden zalman stc-8 aldım 50 TL ye ve g770 cihazıma sürdüm ilk başlarda tam yükte yüksek performans modunda 88 i asla geçmedi (fan çıkışı rahat değildi belki bi tık etkilemiş olabilir) ama git gide arttı sanki 20 TL lik macuna döndü gene sürdüm aynısı oldu sonra forumda araştırdım benim gibi bi arkadaşda yaşamış onada bu macun genel olarak masaüstülere daha uygun laptoplarda bu sorunlar görülebildiğini söylemiş bende parayı kıyıp beni 1-1.5 sene götürebilecek termal macun arıyorum ama iletkenliği fazla olsun mx-4 var ama iletkenli az .
MasterGel Maker modeline bak derim. Ben çok memnun kaldım kendisinden.

donsuz kral

80+ Bronze
En İyi Cevap
3

APO JUMPER OC

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
...
İlgilendiği Kategoriler
yok
Gelid gc alacağıma bence mx-4 alrıım bana iyi kaliteli laptopta sorun yaratmayacak macun lazım üsttteki beni üzer mi?

ikisi de üzmez gelid'e karşı ön yargılısınız biraz da o da iyi bir markadır kyronaut'a eşdeğer diyebiliriz.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Mesaj otomatik birleştirildi:

.
Gelid GC Extreme, MX-4’den çok daha iyi

Musa Dinç

80+ Bronze
ikisi de üzmez gelid'e karşı ön yargılısınız biraz da o da iyi bir markadır kyronaut'a eşdeğer diyebiliriz.

MasterGel Maker modeline bak derim. Ben çok memnun kaldım kendisinden.

Uzmez Kryonaut da guzeldir dostum (y)

Bu G770 e hangi macunu alayım ozaman gelidi mi? sizce termal macun iletimi daha fazla olan daha mantıklı değil mi?

APO JUMPER OC

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
...
İlgilendiği Kategoriler
yok

Musa Dinç

80+ Bronze
Biri 130'a 3.5 gr öteki 100'e 1 gr. Karar sizin.
Benim ikilemde kaldığım mesela grizzy almadığıma pişman olurmuyum eğer olmazsın derseniz alırım geçerim ama daha iyi performans sergiler derseniz ona göre.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,313
Üyeler
141,702
Son üye
gokduman
Top Bottom